13.09.2021, 08:19
13 вересня 2021 року м. Київ
Заслухавши та обговоривши інформацію секретаря Ради суддів України - голови комісії Ради суддів України з розгляду подань про нагородження відзнаками Ради суддів України Журавської О.В., відповідно до частини дев’ятої статті 56 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», Положення про нагородження відзнакою Ради суддів України, затвердженого рішенням Ради суддів України від 30 листопада 2007 року № 118 (зі змінами), та Положення про Раду суддів України, затвердженого Х позачерговим з’їздом суддів України 16 вересня 2010 року (із наступними змінами), Рада суддів України в и р і ш и л а:
за значний вклад у зміцнення авторитету судової влади, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток судової влади, багаторічну сумлінну працю та з нагоди професійного свята - Дня юриста:
нагородити Почесною грамотою Ради суддів України:
БАКАЛЕЦЬ Ганну Володимирівну | помічника секретаря судової палати Хмельницького апеляційного суду; |
БАРАБАШ Вікторію Миронівну | старшого секретаря Болехівського міського суду Івано-Франківської області; |
БЄЛЯЄВА Сергія Миколайовича | помічника голови Святошинського районного суду міста Києва; |
БІЛОШКУРСЬКУ Аллу Петрівну | помічника судді Вінницького апеляційного суду; |
ГАНЧАР Тетяну Ігорівну | секретаря судового засідання Болехівського міського суду Івано-Франківської області; |
ГОНЧАРОВА Олександра Миколайовича | суддю Бориспільського міськрайонного суду Київської області у відставці; |
ДЕМИДЕНКО Ольгу Петрівну | керівника апарату Кременчуцького районного суду Полтавської області; |
ДРИЖИРУК Людмилу Миколаївну | секретаря Котелевського районного суду Полтавської області; |
ІЛЬНІЦЬКУ Світлану Володимирівну | секретаря судового засідання Малинського районного суду Житомирської області; |
КАПІТАН Ірину Анатоліївну | суддю Апеляційного суду Херсонської області у відставці; |
КОЗУРАК Ярославу Миколаївну | помічника судді Рахівського районного суду Закарпатської області; |
ЛИСАКА Івана Степановича | помічника секретаря судової палати Вінницького апеляційного суду; |
ЛИТВИНЮКА Антона Вікторовича | помічника голови Кременчуцького районного суду Полтавської області; |
НАМАЗОВУ Ганну Леонідівну | помічника судді Святошинського районного суду міста Києва; |
РИБЧУК Ольгу Дмитрівну | начальника відділу організаційного забезпечення розгляду кримінальних справ Хмельницького апеляційного суду; |
СКИДАНЕНКО Тетяну Іванівну | головного спеціаліста Святошинського районного суду міста Києва; |
СЛОБОДОНЮК Крістіну Ромуальдівну | керівника апарату Господарського суду Вінницької області; |
СУРНИК Інну Олександрівну | помічника судді Хмельницького апеляційного суду; |
ЦВІРЮКА Василя Онуфрійовича | суддю у відставці Апеляційного суду Харківської області; |
ЧЕРСТВУ Єлизавету Олександрівну | суддю Апеляційного суду Херсонської області у відставці; |
ШУШМАН Любов Миколаївну | секретаря Рахівського районного суду Закарпатської області; |
БІГАРІЙ Михайла Йосиповича | головного спеціаліста з інформаційних технологій Воловецького районного суду Закарпатської області; |
ВЕРШНЯК Ларису Леонідівну | секретаря судового засідання Чернігівського окружного адміністративного суду; |
ВОРОБЙОВУ Вікторію Володимирівну | помічника судді Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області; |
ГАЙДАМАКУ Дарину Леонідівну | заступника керівника апарату Голосіївського районного суду міста Києва; |
ДРАГУН Вікторію Олександрівну | секретаря судового засідання Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області; |
ДРЕБОТУ Олену Іванівну | судового розпорядника Рахівського районного суду Закарпатської області; |
ДРОГУ Тетяну Олексіївну | помічника судді Святошинського районного суду міста Києва; |
КОВАЛЕНКО Ганну Сергіївну | помічника судді Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області; |
КОРОТИШ Вікторію Петрівну | архіваріуса Веселівського районного суду Запорізької області; |
КРАВЦОВУ Оксану Віталіївну | секретаря судового засідання Веселівського районного суду Запорізької області; |
КРАВЧУК Ольгу Валентинівну | секретаря судового засідання відділу забезпечення судового процесу Північно-західного апеляційного господарського суду; |
КУЗНЄЦОВУ Катерину Ігорівну | помічника судді Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області; |
КУКУЄВА Ярослава Олеговича | судового розпорядника Київського районного суду міста Одеси; |
ЛИТВИНЕНКО Вікторію Євгенівну | секретаря судового засідання Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області; |
ЛУЦЮКА Вячеслава Олексійовича | помічника судді Горохівського районного суду Волинської області; |
МАКАРЕНКО Юлію Володимирівну | заступника керівника апарату Сумського районного суду Сумської області; |
МАЛЬЦЕВУ Світлану Миколаївну | старшого секретаря Котелевського районного суду Полтавської області; |
МОІСЄЄНКО Юлію Вікторівну | секретаря Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області; |
МОСКАЛИКУ Ігорю Зиновійовичу | завідувачу архіву Голосіївського районного суду міста Києва; |
НАГОРНИХ Ольгу Сергіївну | секретаря судового засідання Веселівського районного суду Запорізької області; |
ОБРІЗАНА Дмитра Володимировича | керівника апарату Диканського районного суду Полтавської області; |
ОРМАНДЖИ Юлію Юріївну | старшого секретаря Жовтневого районного суду міста Запоріжжя; |
ПОПОВУ Олесю Валеріївну | начальника відділу забезпечення діяльності судової палати у цивільних справах Миколаївського апеляційного суду; |
ПУГАЧА Віктора Юрійовича | помічника заступника голови Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області; |
РАЗДАЙБЄДІНУ Світлану Сергіївну | головного спеціаліста відділу організаційного забезпечення розгляду цивільних та адміністративних справ Подільського районного суду міста Києва; |
РОДЧИН Інну Миронівну | секретаря Тисменицького районного суду Івано-Франківської області; |
РОШКО Марію Михайлівну | спеціаліста Воловецького районного суду Закарпатської області; |
СИТНИК Наталію Михайлівну | помічника судді Подільського районного суду міста Києва; |
СТАТІРОВУ Олену Степанівну | консультанта Київського районного суду міста Одеси; |
ТАСЕНКО Ольгу Олегівну | помічника судді Голосіївського районного суду міста Києва; |
ТИМЧЕНКО Жанну Григорівну | заступника керівника апарату Чернігівського окружного адміністративного суду; |
ТКАЧ Юрія Васильовича | секретарю судового засідання відділу забезпечення судового процесу Північно-західного апеляційного господарського суду; |
ТРАЧА Володимира Володимировича | консультанта Тисменицького районного суду Івано-Франківської області; |
ФЕДОТЧЕНКА Сергія Юрійовича | помічника судді Диканського районного суду Полтавської області; |
ХРИСТЮК Ірину Анатоліївну | секретаря Святошинського районного суду міста Києва; |
ХРУЩ Тетяну Миколаївну | помічника судді Чернігівського окружного адміністративного суду; |
ЦИХОЦЬКУ Лілію Михайлівну | помічника голови Диканського районного суду Полтавської області; |
ШАПОВАЛА Артема Олександровича | консультанта Київського районного суду міста Одеси; |
ШЛЯХОВУ Ольгу Іванівну | діловода Веселівського районного суду Запорізької області; |
ЮРЧЕНКО Оксану Миколаївну | помічника судді Диканського районного суду Полтавської області; |
оголосити Подяку Ради суддів України:
АСАУЛЮК Наталії Павлівні | помічнику судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області; |
БАЛАЛІ Лесі Валентинівні | секретарю судового засідання Котелевського районного суду Полтавської області; |
БЕРЕЗАН Ганні Василівні | помічнику судді Північного апеляційного господарського суду; |
БЛІЗНЮКОВІЙ Ларисі Германівні | керівнику апарату Приморського районного суду міста Маріуполя Донецької області; |
БОЙКО Марії Олегівні | судовому розпоряднику Жовтневого районного суду міста Запоріжжя; |
БОРОДАВКО Наталії Юріївні | помічнику судді Слов’янського міськрайонного суду Донецької області; |
БОЯРЧУКУ Владиславу Олександровичу | судовому розпоряднику Ірпінського міського суду Київської області; |
ВАЦЕБІ Ганні Іванівні | помічнику судді Тисменицького районного суду Івано-Франківської області; |
ВОРОБЙОВУ Іллі Олексійовичу | секретарю судового засідання Голосіївського районного суду міста Києва; |
ВРУБЛЕВСЬКІЙ Катерині Вікторівні | помічнику судді Слов’янського міськрайонного суду Донецької області; |
ГАЛІНЕВСЬКІЙ Руслані Олегівні | секретарю судового засідання Кам’янського районного суду Черкаської області; |
ГАЛУШКО Ользі Миколаївні | помічнику судді Чернігівського апеляційного суду; |
ГАЮ Анатолію Володимировичу | секретарю судового засідання Голосіївського районного суду міста Києва; |
ГЛАДИБОРОДІ Лілії Олександрівні | секретарю судового засідання Голосіївського районного суду міста Києва; |
ГРИВНАК Зоряні Романівні | помічнику судді Тисменицького районного суду Івано-Франківської області; |
ГРОМОВІЙ Альоні Олегівні | помічнику судді Південно-західного апеляційного господарського суду; |
ГРОМОВІЙ Лілії Василівні | головному спеціалісту відділу забезпечення діяльності судової палати у цивільних справах Миколаївського апеляційного суду; |
ГУСАК Аллі Олексіївні | секретарю судового засідання Лубенського міськрайонного суду Полтавської області; |
ДАВИДОВСЬКІЙ Катерині Федорівні | помічнику судді Північного апеляційного господарського суду; |
ДЕМЧУК Ірині Миколаївні | помічнику судді Рівненського окружного адміністративного суду; |
ДЕРЕВ’ЯНКО Катерині Сергіївні | секретарю судових засідань Солом’янського районного суду міста Києва; |
ДРАЧУК Вікторії Миколаївні | помічнику секретаря судової палати Північно-західного апеляційного господарського суду; |
ДУБОВІЙ Маріанні Віталіївні | секретарю судового засідання відділу організаційного забезпечення розгляду цивільних справ Хмельницького апеляційного суду; |
ЄВТУШКУ Олександру Павловичу | помічнику судді Ємільчинського районного суду Житомирської області; |
ЗДАНОВСЬКІЙ Карині Юріївні | помічнику судді Жовтневого районного суду міста Запоріжжя; |
КАЛІЩУК Марії Вікторівні | помічнику судді Солом’янського районного суду міста Києва; |
КОБЕЦЬ Наталії Сергіївні | секретарю судового засідання Господарського суду Полтавської області; |
КОЛІСНИК Лесі Володимирівні | секретарю судового засідання Котелевського районного суду Полтавської області; |
КОРСУН Яні Валеріївні | помічнику суду Кременчуцького районного суду Полтавської області; |
КОЦИНІ Юлії Сергіївні | секретарю судових засідань Старобільського районного суду Луганської області; |
КУЖЕЛЮ Олександру Віталійовичу | помічнику судді Північно-західного апеляційного господарського суду; |
КУХТЕНКО Катерині Володимирівні | головному спеціалісту відділу діловодства та документального забезпечення Малинського районного суду Житомирської області; |
ЛІВШЕНКО Олексію Сергійовичу | секретарю судового засідання відділу забезпечення діяльності судової палати у цивільних справах Миколаївського апеляційного суду; |
ЛЯХОВЕНКУ Максиму Дмитровичу | помічнику заступника голови Північного апеляційного господарського суду; |
МАКОГІН Ірині Володимирівні | помічнику судді Кам’янського районного суду Черкаської області; |
МАЛИНОВСЬКІЙ Ірині Юріївні | помічнику судді Слов’янського міськрайонного суду Донецької області; |
МАЦІЄВСЬКОМУ Богдану Олексійовичу | секретарю судового засідання Голосіївського районного суду міста Києва; |
МОДРИЦЬКОМУ Володимиру Васильовичу | помічнику судді Восьмого апеляційного адміністративного суду; |
МОЙЛЕНКО Аллі Олександрівні | секретарю Кременчуцького районного суду Полтавської області; |
МОРГУШКО Лілії Володимирівні | секретарю судових засідань Бориспільського міськрайонного суду Київської області; |
М’ЯСОЄДОВІЙ Катерині Олегівні | старшому судовому розпоряднику Жовтневого районного суду міста Запоріжжя; |
НАЗАРЕНКО Яні Анатоліївні | секретарю судового засідання Господарського суду Полтавської області; |
НАПХАНЮК Олександрі Володимирівні | головному спеціалісту відділу забезпечення судового процесу Південно-західного апеляційного господарського суду; |
НІКІТЕНКО Аліні Вікторівні | секретарю судового засідання Північного апеляційного господарського суду; |
ОВЧАРЕНКУ Анатолію Вікторовичу | заступнику керівника апарату Північного апеляційного господарського суду; |
ОСТАПЕНКО Вікторії Вікторівні | головному спеціалісту із забезпечення автоматизованого документообігу та судової статистики Сумського районного суду Сумської області; |
ПЕТРАШЕВИЧ Наталії Василівні | помічнику судді Рівненського окружного адміністративного суду; |
ПЕТРОВІЙ Ользі Олексіївні | завідуючій архівом Бориспільського міськрайонного суду Київської області; |
ПОВАЛЯЄВІЙ Галині Вікторівні | помічнику судді Слов’янського міськрайонного суду Донецької області; |
ПОДДУБСЬКІЙ Олені Сергіївні | помічнику судді Слов’янського міськрайонного суду Донецької області; |
ПОЗЮБАН Анні Сергіївні | секретарю судового засідання Північного апеляційного господарського суду; |
ПОЛІЩУК Анні Олегівні | помічнику судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області; |
ПОЛІЩУК Ірині Вікторівні | помічнику судді Шполянського районного суду Черкаської області; |
ПОТАПЕНКУ Дар’ї Ігорівні | секретарю судового засідання Голосіївського районного суду міста Києва; |
ПРИБУДЬКУ Дмитру Миколайовичу | старшому секретарю Лубенського міськрайонного суду Полтавської області; |
ПРИЩЕПІ Наталії Юріївні | помічнику судді Чернігівського апеляційного суду; |
РЕУЦЬКІЙ Тетяні Олегівні | секретарю судового засідання Північного апеляційного господарського суду; |
РУДЕНЬКІЙ Катерині Сергіївні | помічнику судді Тисменицького районного суду Івано-Франківської області; |
РУДОБАШТІ Аліні Анатоліївні | секретарю Лубенського міськрайонного суду Полтавської області; |
СІРЕНКО Риммі Василівні | помічнику судді Ірпінського міського суду Київської області; |
СОЛЯНОВІЙ Юлії Володимирівні | помічнику судді Миколаївського апеляційного суду; |
СТЕПАНОВІЙ Наталії Вікторівні | секретарю судового засідання Кам’янського районного суду Черкаської області; |
ТАРНАВСЬКІЙ Наталії Мирославівні | начальнику відділу забезпечення роботи третьої судової палати Восьмого апеляційного адміністративного суду; |
ТРОШЕЧКУ Віктору Володимировичу | помічнику судді Сумського апеляційного суду; |
УЛЬЯНОСІ Ігорю Володимировичу | провідному спеціалісту Голосіївського районного суду міста Києва; |
ФАЦІЄВИЧУ Мар’яну Романовичу | помічнику судді Восьмого апеляційного адміністративного суду; |
ХОМЕНКО Катерині Юріївні | помічнику секретаря судової палати Сумського апеляційного суду; |
ЧУШЕНКО Тетяні Миколаївні | помічнику судді Малинського районного суду Житомирської області; |
ЯЦЕНКО Ірині Василівні | секретарю судового засідання Північного апеляційного господарського суду. |
Голова Ради суддів України Б.С. Моніч