Council of judges
of Ukraine

enEN uaUA

07.12.2017, 11:50

Обрано Голову Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду Обрано Голову Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду

Бориса Івановича Гулька обрано Головою Касаційного цивільного суду в складі Верховного Суду строком на чотири роки. Відповідне рішення було прийнято одноголосно під час зборів суддів Касаційного цивільного суду в складі Верховного Суду.
Відкриваючи збори, Голова Верховного Суду Валентина Данішевська зазначила: "Зараз за нами слідкує вся Україна, тому до рішень, які ми приймемо, буде дуже прискіплива увага. Мені б хотілося, щоб на кожну справу ми подивилися новим поглядом і радилися між собою, щоб не було різної судової практики".

Одним з ключових завдань на посаді Голови Касаційного цивільного суду Борис Гулько визначив забезпечення якнайшвидшого початку роботи установи. «На сьогодні до ВССУ щодня надходить майже 800 касаційних скарг, люди хочуть захистити свої права. Саме для цього ми повинні організувати належний ефективний процес здійснення правосуддя Верховним Судом, душею та серцем бути вільними у прийнятті справедливих судових рішень».
Формування єдності судової практики, систематичне надання методичної допомоги судам апеляційної інстанції – не менш важливі завдання, які стоять перед суддями Касаційного цивільного суду.
«Основу судової системи мають становити апеляційні суди. Якісна робота апеляційних судів дозволить зменшити надходження касаційних скарг до Касаційного цивільного суду в складі Верховного Суду», – наголосив Борис Гулько. 
Також збори суддів Касаційного цивільного суду в складі Верховного Суду обрали наступних суддів до Великої Палати: Олега Ткачука, Олену Ситнік, Наталію Лященко, Дмитра Гудиму.

 

Джерело Прес-служба ВС

Прес-служба РСУ