Council of judges
of Ukraine

enEN uaUA

03.03.2021, 14:45

Пресслужба Ради суддів України проводить акредитацію ЗМІ на ХVІІІ з’їзд суддів України Пресслужба Ради суддів України проводить акредитацію ЗМІ на ХVІІІ з’їзд суддів України

До уваги представників засобів масової інформації!

Відповідно до рішення РСУ № 71 від 24 грудня 2020 "Про визначення місця і дати проведення XVIII чергового з'їзду суддів України", XVIII черговий з'їзд суддів України відбудеться 9-11 березня 2021 року у приміщенні Міжнародного центру культури та мистецтв Федерації профспілок України за адресою: м. Київ, алея Небесної Сотні, 1.

XVIII черговий з'їзд суддів України планує розглянути питання:

- про обрання членів Вищої ради правосуддя;

- про призначення судді Конституційного Суду України;

- про обрання Ради суддів України;

- заслухати звіт Ради суддів України про виконання завдань органів суддівського самоврядування щодо забезпечення незалежності судів і суддів, стан організаційного та фінансового забезпечення діяльності судів та інформацію т.в.о. Голови Державної судової адміністрації України про її діяльність, зокрема організаційне, фінансове та матеріально-технічне забезпечення діяльності органів судової влади.

З'їзд розпочне свою роботу о 10 годині ранку.

З питань акредитації на висвітлення заходу та участі ЗМІ в роботі XVIII чергового з'їзду суддів України просимо звертатися до пресслужби Ради суддів України за телефонами +38 (044) 277-76-33, +38 (044)277-76-34 або електронною поштою pressoffice@court.gov.ua до 17 години 4 березня 2021 року.

Наявність у журналістів засобів індивідуального захисту є необхідною вимогою. У зв'язку з карантинними заходами кількість місць для преси обмежена.

Акредитація ЗМІ обов’язкова.

Пресслужба РСУ