Рада Суддів
України

uaUA enEN

15.08.2019, 10:36

Засідання Ради суддів України

Засідання Ради суддів України під час якого проводитимуться співбесіди з кандидатами на посаду судді Конституційного Суду України відбудеться 15-16 серпня 2019 року у приміщенні Верховного Суду (Кловський палац) вулиця Пилипа Орлика, 8, м. Київ.

Орієнтовний порядок денний складатиметься з трьох питань, а саме:

1.Співбесіда з кандидатами на посаду судді Конституційного Суду України. Доповідачі: члени Ради суддів України.

2.Щодо ухвалення рекомендації на посаду судді Конституційного Суду України. Доповідач: Голова Ради суддів України Богдан Моніч.

3.Різне.

Засідання Ради суддів України відбудеться 15 серпня о 9 год. 30 хв. - 16 серпня 2019 року о 10 год. 00 хв. в приміщенні Верховного Суду (Кловський палац) вулиця Пилипа Орлика, 8, м. Київ).

Реєстрація представників ЗМІ за телефоном: (044) 2777634 (33) або на e-mail: pressoffice@court.gov.ua. Реєстрація обов'язкова і триватиме до 18 години 14 серпня 2019 року.

Список кандидатів на посаду судді Конституційного Суду України, які запрошуються на

15 серпня 2019 року для проведення співбесід з Радою суддів України

1.Бабенко Костянтин Анатолійович-суддя Київського апеляційного адміністративного суду;
2.Бойко Андрій Михайлович-тимчасово не працює;
3.Беляневич Вадим Едуардович-адвокат;
4.Бурлак Галина Іванівна-суддя Теофіпольського районного суду Хмельницької області;
5.Гєрцик Ростислав Валерійович-суддя Донецького апеляційного суду;
6.Грищук Оксана Вікторівна-професор кафедри теорії та філософії права Львівського національного університету ім. Івана Франка;
7.Денисенко Наталія Миколаївна-головний консультант науково-аналітичного відділу Конституційного Суду України;
8.Дмитрик Ольга Олександрівна-професор кафедри фінансового права Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого;
9.Епель Оксана Володимирівна-суддя Шостого апеляційного адміністративного суду;
10.Євграфова Єлизавета Павлівна-суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ;
11.Коровайко Олександр Іванович-голова Херсонського апеляційного суду;
12.Короткевич Микола Євгенович-суддя Верховного Суду України;
13.Любченко Павло Миколайович-професор Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого;
14.Нев’ядомський Денис Володимирович-суддя Київського районного суду міста Харкова у відставці;
15.Огурцов Олексій Петрович-суддя Окружного адміністративного суду міста Києва;
16.Пристромко Максим Петрович-фізична особа – підприємець;
17.Прокопенко Олександр Борисович-суддя Верховного Суду;
18.Піддубний Олексій Юрійович-завідувач кафедри цивільного та господарського права Національного університету біоресурсів і природокористування України;
19.Рунов Володимир Юрійович-суддя Сумського апеляційного суду;
20.Савчин Михайло Васильович-професор Ужгородського національного університету;
21.Сащенко Ігор Сергійович-суддя Харківського апеляційного суду;
22.Ситнік Олена Миколаївна-суддя Верховного Суду;
23.Савуляк Роман Васильович-суддя Львівського апеляційного суду;
24.Юровська Галина Валентинівна-суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ у відставці.