Рада Суддів
України

uaUA enEN
Документи

09.03.2017

Гуменюк Василь Іванович

Дата народження — 01.03.1958 

Освіта - вища

Місце народження— село Бейзимівка, Чуднівського району, Житомирськоі області

Закінчив у 1984 році Харківський юридичний  інститут ім.Ф.Е.Дзержинського, 

спеціальність—“Правознавство”,  кваліфікація — юрист

Кандидат юридичних наук, 2012р.

Нагороди:

Відзнака Верховного Суду Украіни “За вірність закону”, 2003р.;

Почесна грамота Верховноі Ради Украіни, 2004р.;

Орден “За заслуги” III ступеня, 2006р.;

Грамота Ради суддів Украіни, 2008р.; 

Почесна грамота Національноі школи суддів Украіни, 2013р.;

Почесне звання “Видатний юрист Украіни”, 2012р. 

Заслужений юрист Украіни, 2003р.

Трудова діяльність: 

01.09.1973 - 01.06.1977  - учень Житомирського сільськогосподарського технікуму 

08.08.1977 - 19.10.1977 - технік-геодезист CMY-77 м. Мукачеве Закарпатськоі області

03.11.1977 - 05.11.1979 - строкова служба у Збройних Силах CPCP 

01.02.1980 - 26.08.1980 - учень автоматиика механічного цеху №2 Житомирського заводу “Автозапчастина”

28.02.1980 - 26.08. 1980 - судовий виконавець Богунського районного народного суду м.Житомира

01.09.1980 - 01.07. 1984 -студент Харківського юридичного інституту ім. Ф.Е. Дзержинського

03.08.1984 - 02.09.1984 - стажист народного судді Богунського районного народного суду м.Житомира

03.09.1984 - 18.12. 1984 - консультант з судовоі роботи відділу юстиціі Житомирського облвиконкому

19.12.1984 - 24.02.1985 - в.о.народного судді Богунського районного народного суду м.Житомира

25.02.1985 - 08.01.1991 - народний суддя Богунівського районного народного суду м. Житомира

09.01.1991 - 21.04.1995 - суддя Житомирського обласного суду

25.04.1995 - по цей час - суддя Верховного Суду

Дивитися Завантажити

06.03.2017

Городовенко Віктор Валентинович

Працює на посаді Суддя Апеляційного суду Запорізької області з 01.06.2005 року
Громадянство, з якої дати України, з 24.08.1991
Число, місяць і рік народження 22.02.1968 р.
Місце народження місто Мелітополь Запорізької області, Україна
Освіта, спеціальність вища, у 1993 році закінчив Українську юридичну академію за спеціальністю "Правознавство", юрист
Науковий ступінь,вчене звання кандидат юридичних наук (2006), доктор юридичних наук (2013), доцент кафедри історії і теорії держави та права (2013)
Володіння мовами
українською, російською, англійською - вільно;
Нагороди, почесні звання Заслужений юрист України (2008), Почесна відзнака Вищого спеціалізованого суду України (2012), відзнака ВККСУ – нагрудний знак «ПРАВОСУДДЯ І СПРАВЕДЛИВІСТЬ» (2013), Почесна відзнака Верховного Суду України «За вірність Закону» (2013), Премія національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (2016)
Загальний трудовий стаж 38 32 роки 4 місяці

Стаж роботи в

галузі права

Стаж роботи на посаді судді

25 років 5 місяців 


23 роки 3 місяці 25 днів
Закон України "Про очищення влади" Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»
Публікації Більш ніж 40 публікацій з питань судової етики та незалежності суддів, у 2006 році розроблені методичні посібники для суддів «Методика вивчення кримінальної справи та підготовка її до розгляду у судовому засіданні», «Довідник з питань розгляду кримінальної справи щодо неповнолітніх», «Посібник з питань розгляду цивільних справ про визнання правочинів недійсними». У 2007 році вийшла в світ монографія «Проблеми становлення незалежної судової влади в України». Є співавтором навчально-методичних посібників «Організація роботи суду в Україні», «Судові, правоохоронні та правозахисні органи України». В 2012 році опубліковано монографію «Принципи судової влади». В 2014 році вийшов навчальний посібник для студентів «Судові правоохоронні органи України» у співавторстві з О.Л. Макаренковим.

Представник України у Консультативній Раді Європейських суддів

Кабінету Міністрів Ради Європи з 2001 року, з 2005р. по 2010 р.

був членом Ради суддів України, член редакційної ради часопису

«Вісник Верховного Суду України» та входить до персонального

складу Науково-консультативної ради Вищого спеціалізованого суду

України з розгляду цивільних і кримінальних справ. У 2013 році

обраний головою Координаційного суддівського центру

Національної школи суддів України.

Трудова діяльність

06.1985 - 09.1985 екскурсовод Мелітопольського бюро подорожей та екскурсій Запорізької області
09.1985 - 06.1986 студент Мелітопольського педагогічного інституту Запорізької області
07.1986 - 05.1988 строкова служба в лавах Радянської армії
09.1988 - 06.1993 студент Української юридичної академії
06.1991 - 07.1993 юрист ТОВ «Харківський дім»
11.1993 - 02.2003 суддя Мелітопольського міського суду Запорізької області
02.2003 - 02.2004 суддя, голова Мелітопольського районного суду Запорізької області
02.2004 -03.2004 обраний безстроково суддею Мелітопольського районного суду Запорізької області
03.2004 - 07.2004 суддя, в.о.голови Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області
07.2004 - 05.2005 голова Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області
06.2005 - 09.2005 суддя Апеляційного суду Запорізької області
09.2005 - до цього часу голова Апеляційного суду Запорізької області
Дивитися Завантажити