Council of judges
of Ukraine

enEN uaUA
News
Привітання Голови Ради суддів України з Днем працівників прокуратури

01.12.2023, 07:30

Привітання Голови Ради суддів України з Днем працівників прокуратури Внесок кожного з вас у справу формування нашої країни, як правової держави, що обстоює позиції законності й справедливості, є надзвичайно вагомим і ви це знаєте.
Нема слів...

30.11.2023, 10:40

Нема слів... Нема слів... просто вже немає слів...

29.11.2023, 09:32

"Війна. Правосуддя. Медіа: як писати про судові процеси, пов'язані зі збройним конфліктом" - презентовано посібник від МІПЛ Воєнні злочини, геноцид, злочин агресії — це все нові виклики для української судової системи. Але це й виклики і для українських медіа. Як розібратися в тому, кого і за що судять, як не зашкодити свідкам і як називати колаборантів, про що запитувати прокурорів і адвокатів, щоб мати відповідь по суті та як редагувати "юридичну мову". Відповіді на всі ці питання можна знайти в посібнику
Голова РСУ взяв участь у конференції щодо особливостей адміністративного судочинства в умовах воєнного стану

28.11.2023, 11:33

Голова РСУ взяв участь у конференції щодо особливостей адміністративного судочинства в умовах воєнного стану У Львові відбулася Міжнародна конференція "Особливості здійснення адміністративного судочинства в умовах воєнного стану: проблемні питання", у якій взяв участь Голова Ради суддів України, суддя Сьомого апеляційного адміністративного суду Богдан Моніч.