Рада Суддів
України

uaUA enEN
Новини
Секретар РСУ Олена Журавська про гендерну рівність у судах

21.03.2019, 13:21

Секретар РСУ Олена Журавська про гендерну рівність у судах Станом на 01.03.2018 серед державних службовців 91% жінок та 9% чоловіків; серед працівників апарату - 83% жінок та 17% чоловіків. При тому, що показники серед суддів майже рівні — 50,1% жінок та 49,9% чоловіків. На думку суддів, така ситуація склалася через суспільні стереотипи та невисоку в минулому заробітну платню
​Українські судді працюють навіть у відпустці в Сінгапурі

20.03.2019, 16:59

​Українські судді працюють навіть у відпустці в Сінгапурі Українська громада Сінгапуру, складаючи шану з нагоди дня народження української поетеси Ліни Костенко, організувала у Посольстві України в Республіці Сінгапур літературні читання, ініціатором яких виступила суддя Христина Гладишева.
​Оксана Савенко:

19.03.2019, 11:31

​Оксана Савенко: "Комунікаційна стратегія має забезпечити єдність комунікаційної політики судової влади" "Комунікаційна стратегія має забезпечити єдність комунікаційної політики судової влади. Вона має бути зрозуміла не тільки представникам судової влади – її мають розуміти громадяни, які звертаються до суду за відновленням своїх прав", - зазначила Оксана Савенко.
Представники Ради суддів України взяли участь у ІІ судовому форумі Асоціації адвокатів України

15.03.2019, 15:34

Представники Ради суддів України взяли участь у ІІ судовому форумі Асоціації адвокатів України Під час форуму обговорювалось застосування статті 375 Кримінального кодексу України у якій йдеться про постановлення суддею (суддями) завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови. Олег Ткачук інформував спільноту, що масового застосування ця стаття не має, але ризики її використання в особливо складних і резонансних справах залишаються.