Рада Суддів
України

uaUA enEN
Новини

22.07.2019, 10:42

"Треба якнайшвидше шукати вихід з кризи, що виникла через дефіцит суддів на місцях" - Вадим Бутенко, заступник Голови РСУ РСУ слід долучати, наприклад, до процесу формування бюджету для судової системи. Те, що нашої думки не запитують, вважаю неправильним. Також за ситуації, коли штати незаповнені, а в системі наявний колапс, ми повинні мати більше важелів впливу.
​

19.07.2019, 12:49

​"Медіавідкритість судів України"- результати всеукраїнського опитування від ГО "Вектор прав людини" В опитуванні взяли участь 269 судів України з 674 чинних судів на підконтрольній території України, що становить 40%. Додатково аналізувались дані сайтів судів, YouTube-каналів судів, діяльність судів у соціальній мережі Facebook, перевірялись посилання, надані респондентами у відповідях.
Вища рада правосуддя підтримала Раду суддів України у питанні кадрового забезпечення судів

19.07.2019, 11:39

Вища рада правосуддя підтримала Раду суддів України у питанні кадрового забезпечення судів ВРП звертається до ВККС України невідкладно оголосити конкурс на заміщення вакантних посад суддів місцевих судів для суддів, які виявили намір бути переведеними до іншого суду.
​

18.07.2019, 18:02

​"Законодавче регулювання медіації в Україні" – національна конференція з обговорення законопроектів У підсумку конференції її учасники зійшлися на тому, що запровадження медіації, як альтернативи до судового вирішення спорів, потребує широкого обговорення як у професійних колах , так і серед населення.