Рада Суддів
України

uaUA enEN
Новини
Апеляційний суд Сумської області обрав свого делегата

18.01.2018, 16:40

Апеляційний суд Сумської області обрав свого делегата ​Представляти Апеляційний суд Сумської області на ХV черговому зібранні представників Феміди буде суддя цивільної палати суду, суддя-спікер Тетяна Левченко. За її кандидатуру присутні на зборах судді проголосували одноголосно.
Поліція розслідувала напад на суддю

16.01.2018, 15:11

Поліція розслідувала напад на суддю Голова РСУ Валентина Сімоненко отримала відповідь на запит про хід та результати досудового розслідування за фактом нападу на суддю Коростенського міськрайонного суду Житомирської області Олену Невмержицьку.
РСУ просить усунути зарплатну нерівність суддів

15.01.2018, 13:56

РСУ просить усунути зарплатну нерівність суддів У 2018-му кваліфікаційне оцінювання може пройти 2 тис. суддів, а 3 тис. – залишаться неперевіреними та з низькою зарплатою.
Голова РСУ має звертатися до ВРП, якщо судді скоїли ДТП чи кермували авто у стані алкогольно-наркотичного сп'яніння

12.01.2018, 16:31

Голова РСУ має звертатися до ВРП, якщо судді скоїли ДТП чи кермували авто у стані алкогольно-наркотичного сп'яніння РСУ визнала випадки кермування суддями авто у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння такими, що порочать звання судді і підривають суспільну довіру до судової влади та доручила Голові Ради суддів України, у разі виникнення подібних випадків у майбутньому, за наявності необхідних доказових документів, звертатися до ВРП з відповідною дисциплінарною скаргою.