Рада Суддів
України

uaUA enEN
Новини
Олег Ткачук:

20.09.2018, 13:34

Олег Ткачук: "Більшість громадян хочуть справедливого правосуддя. Більшість суддів так само цього прагнуть" Потрібно розробити та запровадити єдині стандарти організації роботи всіх судів. Вони повинні працювати за єдиними правилами. Необхідно запровадити єдині підходи до обслуговування відвідувачів у суді: як зустрічати, як допомагати ознайомитися з матеріалами справи чи знайти необхідний зал судового засідання тощо.
Постійно діюча робоча група Ради суддів України в Рівненській області обговорила питання комунікації

20.09.2018, 10:34

Постійно діюча робоча група Ради суддів України в Рівненській області обговорила питання комунікації Засідання постійно діючої робочої групи Ради суддів України в Рівненській області відбулось напередодні проведення семінару тренінгу для суддів-спікерів, який проводиться за ініціативою Ради суддів України та за сприяння Консультативної місії Європейського Союзу в Україні
Канадсько-український Проект підтримки судової реформи прозвітував по свою діяльність

19.09.2018, 11:23

Канадсько-український Проект підтримки судової реформи прозвітував по свою діяльність Рада суддів України співпрацює з Проектом підтримки судової реформи з питань інституційного розвитку та зміцнення потенціалу Ради суддів України, а також з питань етики, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та захисту суддівської незалежності.
Покращення доступу до правосуддя: досвід та перспективи пілотних проектів е-суду

18.09.2018, 13:49

Покращення доступу до правосуддя: досвід та перспективи пілотних проектів е-суду ​"Сьогодні кожен, хто має відношення до судової системи, повинен усвідомити, що "Електронний суд" це - величезний цивілізаційний прорив", - членкиня Ради суддів України Інна Плахтій.