Рада Суддів
України

uaUA enEN
Новини
Засідання Ради суддів України відбудеться 25 лютого у режимі відеоконференцзв'язку

18.02.2019, 16:15

Засідання Ради суддів України відбудеться 25 лютого у режимі відеоконференцзв'язку 25 лютого 2019 року, у приміщенні Ради суддів України, у режимі відеоконференцзв'язку відбудеться засідання Ради суддів України.
​У Раді суддів України відбулося засідання Комітету з питань комунікації з міжнародними організаціями

14.02.2019, 10:23

​У Раді суддів України відбулося засідання Комітету з питань комунікації з міжнародними організаціями Члени Ради суддів України детально інформували партнерів про підсумки роботи у тих компонентах, які безпосередньо реалізовуються за їхньої підтримки.
Голова Ради суддів України зустрівся з суддями Лубенського та Хорольського судів Полтавської області

08.02.2019, 13:09

Голова Ради суддів України зустрівся з суддями Лубенського та Хорольського судів Полтавської області Найперше, на що звертається увага – це наявність охорони, можливості доступу до суду маломобільних категорій громадян, інформаційних стендів, місць для очікування розгляду справи, ознайомлення із матеріалами судових справ. Також в полі зору Ради суддів - підготовка до запровадження Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (ЄСІТС).
Рада суддів України наголошує на неприпустимі нападів на суддів

07.02.2019, 09:31

Рада суддів України наголошує на неприпустимі нападів на суддів ​Судова незалежність, безпека і недоторканість людей, які здійснюють правосуддя є запорукою демократичного устрою в державі, запорукою законності і справедливості судових рішень.