Рада Суддів
України

uaUA enEN
Новини
Привітання Голови Ради суддів України з Днем захисника України

12.10.2018, 09:36

Привітання Голови Ради суддів України з Днем захисника України Я схиляю голову перед кожним, хто залишив свою цивільну професію, свою сім’ю, дітей, батьків, поклав до серця найцінніше – їхні фото та Боже благословення, взяв до рук зброю і пішов боронити рідну землю від загарбників.
Представники Ради суддів України працюють над законом про дитячу юстицію

12.10.2018, 08:43

Представники Ради суддів України працюють над законом про дитячу юстицію ​Члени Ради суддів України Вадим Бутенко - заступник Голови РСУ, голова Комітету з питань комунікації з міжнародними організаціями, Оксана Савенко - суддя Городищенського районного суду Черкаської області та Людмила Дьомич - суддя Кропивницького апеляційного суду, взяли участь у засіданні робочої групи з питань розробки проекту закону про юстицію для дітей.
​Дводенний семінар з питань суддівської етики для членів Ради суддів України розпочав роботу в Києві

11.10.2018, 16:56

​Дводенний семінар з питань суддівської етики для членів Ради суддів України розпочав роботу в Києві Організатори семінару, а це Рада суддів України та Програма USAID "Нове правосуддя", переконані, що отриманні під час семінару знання і навички дозволять ефективно попрацювати над оновленням українського Кодексу суддівської етики та Коментаря до нього.
Член Ради суддів України Євген Мєзєнцев обраний заступником голови суду

10.10.2018, 09:27

Член Ради суддів України Євген Мєзєнцев обраний заступником голови суду "Це прояв найвищої довіри колег та оцінки досвіду, набутого під час роботи в органі суддівського самоврядування. Ми бажаємо Євгену Ігоровичу успіхів на новій посади, гідно представляти інтереси суддів та працівників апарату суду на всіх рівнях судової влади", - наголосив Голова РСУ Олег Ткачук.