Council of judges
of Ukraine

enEN uaUA
News
І  одна у суді воїн

15.06.2018, 15:01

І одна у суді воїн "Ірина Ціпивка - це приклад судді на який ми маємо рівнятися. У суді немає охорони і крім судді та апарату там нікого нема. Вона кожен день здійснює вчинок - вона забезпечує правосуддя на території району і справляється краще ніж інколи цілий колектив суддів." - Олег Ткачук, Голова Ради суддів України, під час виїздного засідання Ради суддів України у Львові.
​Олег Ткачук:

15.06.2018, 11:43

​Олег Ткачук: "Ми обговорюємо спільні дії, які дозволять вирішити ряд проблемних питань, у судовій владі регіону" Розширена спільна нарада членів Ради суддів України, голів судів Львівщини та керівництва області відбулася сьогодні перед початком засідання Ради. Представники Ради суддів України побачили умови в яких працює Апеляційний суд Львівської області та коротко поспілкувалися з суддями.
Рада суддів України продовжує робочі візити до районних судів, цього разу міста Львова

14.06.2018, 19:34

Рада суддів України продовжує робочі візити до районних судів, цього разу міста Львова ​14 червня 2018 року Сихівський районний суд м.Львова з робочим візитом відвідали Голова Ради суддів України Олег Ткачук, члени Ради суддів України Володимир Кравчук та Андрій Жук, а також начальник Територіального управління державної судової адміністрації України в Львівській області Віктор Дейнека.
Голова Ради суддів України зустрівся з кандидатами на посаду судді, які проходять спеціальну підготовку у Львові

14.06.2018, 16:45

Голова Ради суддів України зустрівся з кандидатами на посаду судді, які проходять спеціальну підготовку у Львові 14 червня 2018 року у Львівському регіональному відділенні відбулася зустріч голови Ради суддів України, судді Верховного Суду Олега Ткачука з кандидатами на посаду судді, які проходять спеціальну підготовку. Візит до Львівського регіональне відділення відбувся напередодні чергового засідання Ради суддів України, яке буде проводитися в місті Львові. До зустрічі долучилися голова комітету з питань організаційно–кадрової роботи судів, органів суддівського самоврядування Ради суддів України, суддя Верховного Суду Володимир Кравчук і член комітету, суддя Тернопільського окружного адміністративного суду Андрій Жук.