Council of judges
of Ukraine

enEN uaUA
News
Олег Ткачук:

11.12.2018, 11:54

Олег Ткачук: "Потрібно сформувати таку правову систему, в якій учасники процесу не вчинятимуть процесуальних диверсій" За словами Олега Ткачука, нове процесуальне законодавство передбачає відповідальність за зловживання процесуальними правами сторін у справі, їхніх представників, третіх осіб та інших учасників процесу. Проте вирішувати, чи є певна поведінка таким зловживанням, має суддя.
Члени Ради суддів України зустрілись з делегацією Вищої суддівської ради Узбекистану

10.12.2018, 15:35

Члени Ради суддів України зустрілись з делегацією Вищої суддівської ради Узбекистану Сьогодні, 10 грудня, у Раді суддів України відбулася зустріч з членами делегації Вищої суддівської ради Узбекистану. Делегація Вищої суддівської ради Узбекистану перебуває в Україні з ознайомчим візитом, який організувало Бюро демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ.
​Хто ви, кандидати до складу Вищої ради правосуддя від суддівської спільноти

10.12.2018, 12:31

​Хто ви, кандидати до складу Вищої ради правосуддя від суддівської спільноти В інформаційному марафоні, з 23 кандидатів, документи яких надійшли до Вищої ради правосуддя, взяли участь 14 претендентів.
Олег Ткачук:

07.12.2018, 15:52

Олег Ткачук: "Єдиним носієм судової влади в Україні є суддя і рішення КС цьому чергове підтвердження" Що стосується відновлення виплат суддям місцевих суддів, то заступник Голови Державної судової адміністрації України Людмила Гізатуліна зазначила, що вони відновляться з четвертого грудня, дня прийняття рішення Конституційним Судом України