Council of judges
of Ukraine

enEN uaUA
News
​У Києві відбулося перше обговорення національної дискусії

24.11.2020, 11:37

​У Києві відбулося перше обговорення національної дискусії "Доступ до правосуддя: реалії та перспективи" Богдан Моніч: "Ми все ж будемо напрацьовувати певну стратегію розвитку судової гілки влади, не реформування, а саме розвитку, бо чим більше ми чуємо сьогодні слова "судова реформа", чим частіше і голосніше їх озвучують політики, тим більша кількість суддів виявляють намір піти у відставку".
З'їзд суддів України відбудеться у визначені раніше дати

20.11.2020, 09:35

З'їзд суддів України відбудеться у визначені раніше дати Під час обговорення питання порядку денного члени Ради суддів України відхилили можливість перенесення ХVІІІ з’їзду суддів України, підтвердивши попередні дати проведення форуму.
​20 листопада 2020 року о 9 годині ранку відбудеться позачергове засідання Ради суддів України

19.11.2020, 18:55

​20 листопада 2020 року о 9 годині ранку відбудеться позачергове засідання Ради суддів України За результатами обговорення і голосування було прийнято рішення доручити Голові Ради суддів України Богдану Монічу скликати позачергове засідання Ради суддів України 20 листопада 2020 року о 09 год. 00 хв. в режимі відеоконференції через платформу ZOOM.
​НАЗК відмовилось надати інформацію про кількість перевірок декларацій суддів та інших суб'єктів декларування

19.11.2020, 12:22

​НАЗК відмовилось надати інформацію про кількість перевірок декларацій суддів та інших суб'єктів декларування Голова РСУ сподівається, що запитувана інформація усе ж буде надана агентством, а якщо цього не відбудеться – закликає представників ЗМІ вивчити це питання і долучитися до ініціативи РСУ, яка полягає в тому, щоб ця інформація оприлюднювалась на постійній основі.