Council of judges
of Ukraine

enEN uaUA
Біля апеляційного суду Луганськоі області з'явилось
Рада суддів України затвердила персональний склад комітетів
Презентовано першу щорічну доповідь про стан незалежності суддів в Україні
News
Олег Ткачук:

18.06.2018, 16:48

Олег Ткачук: "За останні 3 місяці надійшло близько сотні звернень від суддів, яким погрожують або на яких здійснено напади"

В Україні оскаржують приблизно 15% рішень судів. З них суди вищої інстанції скасовують у межах 1,2 – 1,5% рішень. Решта вважаються правильними. Так от, навіть якщо припустити, що 85% рішень не оскаржуються ніким – ні органами досудового слідства, ні людьми, значить, з цими рішеннями погоджуються.

Рада суддів України оновила персональний склад керівних органів

18.06.2018, 12:34

Рада суддів України оновила персональний склад керівних органів

Заступником Голови РСУ обрано Вадима Бутенка, новим секретарем Олену Журавську, а головою Комітету з питань забезпечення незалежності суддів Андрія Жука. ​15 червня 2018 року під час виїзного засідання у місті Львові, Рада суддів України обрала заступника Голови РСУ, переобрала секретаря та оновила персональний склад Комітету з питань забезпечення незалежності суддів.

Рада суддів України оновить Кодекс етики суддів та Правила поведінки працівників апарату судів

18.06.2018, 09:21

Рада суддів України оновить Кодекс етики суддів та Правила поведінки працівників апарату судів

Вперше Кодекс суддівської етики було затверджено ХІ черговим з'їздом суддів України 22 лютого 2013 року, а текст Коментаря до Кодексу суддівської етики був схвалений до видання рішенням Ради суддів України 16 лютого 2016 року. Правила поведінки працівників апарату суду затверджено рішенням №33 Ради суддів України від 6 лютого 2009 року.

І  одна у суді воїн

15.06.2018, 15:01

І одна у суді воїн

"Ірина Ціпивка - це приклад судді на який ми маємо рівнятися. У суді немає охорони і крім судді та апарату там нікого нема. Вона кожен день здійснює вчинок - вона забезпечує правосуддя на території району і справляється краще ніж інколи цілий колектив суддів." - Олег Ткачук, Голова Ради суддів України, під час виїздного засідання Ради суддів України у Львові.