Рада Суддів
України

uaUA enEN

01.02.2021, 15:27

​Рада суддів України оприлюднила інтерактивну карту судів України з нормативами навантаження ​Рада суддів України оприлюднила інтерактивну карту судів України з нормативами навантаження

Рада суддів України оприлюднила інтерактивну карту судів України з розрахунками нормативів навантаження на суддів і суди з урахуванням кількості справ, які розглядаються судами впродовж звітного року.

Дана карта розроблена з метою обліку статистичних даних та доопрацювання Методики визначення граничної чисельності суддів у судах на основі кількості справ, які надходять на розгляд до суду.

Для розрахунків на карті використано дані статистичної звітності за 2019 рік.

Окрім нормативної чисельності у ній відображена інформація щодо кількості судових справ, що надійшли до суду, інформація про штатну та фактичну чисельність суддів.

Як визначається нормативна чисельність суддів у конкретному суді детально викладено в інформації РСУ від 29.01.21 "Голова РСУ ініціює висвітлення попередніх напрацювань щодо визначення нормативної чисельності суддів".

Попереднє опрацювання отриманої інформації показало, що суди працюють з нерівномірним навантаженням. Також це дало можливість визначити топ 30 судів, які мають найбільшу кількість справ та відповідно найбільше навантаження на суддів.

Рада суддів України звертає увагу користувачів, що для коректного відображення інформації на мапі, слід користуватися нею з персонального комп'ютера. З мобільних пристроїв інформація може відображатись некоректно.

Пресслужба РСУ