Рада Суддів
України

uaUA enEN

28.02.2020, 10:06

​Рада суддів України затвердила уповноважених від РСУ з підготовки і проведення Спільних зборів в областях ​Рада суддів України затвердила уповноважених від РСУ з підготовки і проведення Спільних зборів в областях

28 лютого під час засідання Рада суддів України визначилася з низкою питань, що стосуються організації і проведення ХVІІІ з’їзду суддів України, котрий відбудеться 6-7 квітня 2020 року у Києві.

Зокрема, заслухавши та обговоривши інформацію Голови Ради суддів України Богдана Моніча, члени Ради рішенням №10 затвердили кількість делегатів на ХVІІІ з’їзд суддів України. Вона становитиме 278 делегатів.

  • Для обрання делегатів на з'їзд Спільні збори суддів місцевих загальних судів України мають бути скликані та проведені до 25 березня 2020 року.
  • Рада також рекомендувала головам місцевих загальних судів провести збори суддів в місцевих загальних судах по виборах таємним голосуванням делегатів на Спільні збори не пізніше, ніж за 2 тижні до дати проведення Спільних зборів, та затвердила перелік членів Ради суддів України, уповноважених Радою суддів України ініціювати створення організаційного комітету по підготовці і проведенню Спільних зборів в областях.
  • Протоколи про обрання делегатів з’їзду направити до Ради суддів України необхідно у строк до 27 березня 2020 року.
  • Цим же рішенням Рада суддів України затвердила План організаційних заходів з підготовки та проведення XVIІІ з'їзду суддів України.

Список Членів Ради суддів України, уповноважених Радою суддів України ініціювати створення організаційного комітету по підготовці і проведенню Спільних зборів місцевих загальних судів України

Найменування адміністративно-територіальної одиниці ПІБ
1. Автономна Республіка Крим -
2. Вінницька область Моніч Богдан Сильвестрович
3. Волинська область Плахтій Інна Борисівна
4. Дніпропетровська область Мовчан Дмитро Валентинович
5. Донецька область Бутенко Вадим Олексійович
6. Житомирська область Моніч Богдан Сильвестрович
7. Закарпатська область Плахтій Інна Борисівна
8. Запорізька область Бахаєв Ігор Махмудович
9. Івано-Франківська область Остапук Віктор Іванович
10. Київська область Бутенко Вадим Олексійович
11. Кіровоградська область Дьомич Людмила Миколаївна
12. Луганська область Бутенко Вадим Олексійович
13. Львівська область Мороз Наталія Валеріївна
14. Миколаївська область Бутенко Вадим Олексійович
15. Одеська область Калараш Андрій Андрійович
16. Полтавська область Котеньов Олексій Геннадійович
17. Рівненська область Єремейчук Сергій Володимирович
18. Сумська область Маслов Віктор Васильович
19. Тернопільська область Жук Андрій Володимирович
20. Харківська область Котеньов Олексій Геннадійович
21. Херсонська область Бойко Марина Євгенівна
22. Хмельницька область Жук Андрій Володимирович
23. Черкаська область Савенко Оксана Миколаївна
24. Чернівецька область Чебан Вікторія Миколаївна
25. Чернігівська область Бутенко Вадим Олексійович
26. м. Київ Журавська Олена Василівна
27. м. Севастополь -

Пресслужба РСУ