07.03.2017, 11:00
Дорогі жінки, шановні колеги!
Від мене особисто та від членів Ради суддів України України прийміть найщиріші вітання
з Міжнародним жіночим днем 8 Березня.
Від усього серця бажаю вам весни та сонця у душі, безхмарного неба та здоров'я міцного, кохання, краси та натхнення, успіхів у роботі та усіх починаннях, за які ви беретеся.
Бо, хоча свято 8 Березня вже давно втратило своє першочергове значення, воно залишається тим днем, який дає можливість сказати кожній з вас велике спасибі і низько вклонитися до землі за недоспані ночі над дитячими колисками, за те, що бережете домашній затишок і спокій, за невтомну працю на благо родини й країни, за ніжну силу і сильну ніжність, якою ви надихаєте здійснювати подвиги.
Велике спасибі Вам за Вашу мудрість, людяність та виваженість у прийнятті рішень, яких би питань вони не стосувалися. Тож нехай здійсняться усі Ваші мрії й бажання, а визнання та удача будуть надійними і постійними супутникам вашого життя.
Добра вам земного, радості, чарівності й любові.
З повагою,
Голова Ради суддів України Валентина Сімоненко