29.04.2016, 07:03
Від мене особисто та від Ради суддів України прийміть щиросердечні вітання зі світлим святом Христового Воскресіння. Воно завжди в українських родинах відзначається з особливою радістю і з особливою урочистістю, збирає за пасхальним столом найрідніших людей, вселяє в душі благословенне відчуття любові та всеперемагаючої сили добра.
Тож нехай чудесне свято Великодня принесе любов та світло у ваші родини, щирість та добро у взаємини. Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, здійснення найзаповітніших сподівань кожної людини.
Здоров'я вам, радості, достатку, затишку, віри та надії у серцях.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
З повагою,
Голова Ради суддів України Валентина Сімоненко