Рада Суддів
України

uaUA enEN

13.09.2021, 11:19

Рішення РСУ № 43 від 13.09.2021 "Про нагородження відзнаками РСУ"

13 вересня 2021 року м. Київ

Р І Ш Е Н Н Я № 43

Заслухавши та обговоривши інформацію секретаря Ради суддів України - голови комісії Ради суддів України з розгляду подань про нагородження відзнаками Ради суддів України Журавської О.В., відповідно до частини дев’ятої статті 56 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», Положення про нагородження відзнакою Ради суддів України, затвердженого рішенням Ради суддів України від 30 листопада 2007 року № 118 (зі змінами), та Положення про Раду суддів України, затвердженого Х позачерговим з’їздом суддів України 16 вересня 2010 року (із наступними змінами), Рада суддів України в и р і ш и л а:

за значний вклад у зміцнення авторитету судової влади, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток судової влади, багаторічну сумлінну працю та з нагоди професійного свята - Дня юриста:

нагородити Почесною грамотою Ради суддів України:


БАКАЛЕЦЬ Ганну Володимирівну помічника секретаря судової палати Хмельницького апеляційного суду;
БАРАБАШ Вікторію Миронівну старшого секретаря Болехівського міського суду Івано-Франківської області;
БЄЛЯЄВА Сергія Миколайовича помічника голови Святошинського районного суду міста Києва;
БІЛОШКУРСЬКУ Аллу Петрівну помічника судді Вінницького апеляційного суду;
ГАНЧАР Тетяну Ігорівну секретаря судового засідання Болехівського міського суду Івано-Франківської області;
ГОНЧАРОВА Олександра Миколайовича суддю Бориспільського міськрайонного суду Київської області у відставці;
ДЕМИДЕНКО Ольгу Петрівну керівника апарату Кременчуцького районного суду Полтавської області;
ДРИЖИРУК Людмилу Миколаївну секретаря Котелевського районного суду Полтавської області;
ІЛЬНІЦЬКУ Світлану Володимирівну секретаря судового засідання Малинського районного суду Житомирської області;
КАПІТАН Ірину Анатоліївну суддю Апеляційного суду Херсонської області у відставці;
КОЗУРАК Ярославу Миколаївну помічника судді Рахівського районного суду Закарпатської області;
ЛИСАКА Івана Степановича помічника секретаря судової палати Вінницького апеляційного суду;
ЛИТВИНЮКА Антона Вікторовича помічника голови Кременчуцького районного суду Полтавської області;
НАМАЗОВУ Ганну Леонідівну помічника судді Святошинського районного суду міста Києва;
РИБЧУК Ольгу Дмитрівну начальника відділу організаційного забезпечення розгляду кримінальних справ Хмельницького апеляційного суду;
СКИДАНЕНКО Тетяну Іванівну головного спеціаліста Святошинського районного суду міста Києва;
СЛОБОДОНЮК Крістіну Ромуальдівну керівника апарату Господарського суду Вінницької області;
СУРНИК Інну Олександрівну помічника судді Хмельницького апеляційного суду;
ЦВІРЮКА Василя Онуфрійовича суддю у відставці Апеляційного суду Харківської області;
ЧЕРСТВУ Єлизавету Олександрівну суддю Апеляційного суду Херсонської області у відставці;
ШУШМАН Любов Миколаївну секретаря Рахівського районного суду Закарпатської області;
нагородити Грамотою Ради суддів України:
БІГАРІЙ

Михайла Йосиповича

головного спеціаліста з інформаційних технологій Воловецького районного суду Закарпатської області;
ВЕРШНЯК Ларису Леонідівну секретаря судового засідання Чернігівського окружного адміністративного суду;
ВОРОБЙОВУ Вікторію Володимирівну помічника судді Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області;
ГАЙДАМАКУ Дарину Леонідівну заступника керівника апарату Голосіївського районного суду міста Києва;
ДРАГУН Вікторію Олександрівну секретаря судового засідання Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області;
ДРЕБОТУ Олену Іванівну судового розпорядника Рахівського районного суду Закарпатської області;
ДРОГУ Тетяну Олексіївну помічника судді Святошинського районного суду міста Києва;
КОВАЛЕНКО Ганну Сергіївну помічника судді Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області;
КОРОТИШ Вікторію Петрівну архіваріуса Веселівського районного суду Запорізької області;
КРАВЦОВУ Оксану Віталіївну секретаря судового засідання Веселівського районного суду Запорізької області;
КРАВЧУК Ольгу Валентинівну секретаря судового засідання відділу забезпечення судового процесу Північно-західного апеляційного господарського суду;
КУЗНЄЦОВУ Катерину Ігорівну помічника судді Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області;
КУКУЄВА Ярослава Олеговича судового розпорядника Київського районного суду міста Одеси;
ЛИТВИНЕНКО Вікторію Євгенівну секретаря судового засідання Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області;
ЛУЦЮКА Вячеслава Олексійовича помічника судді Горохівського районного суду Волинської області;
МАКАРЕНКО Юлію Володимирівну заступника керівника апарату Сумського районного суду Сумської області;
МАЛЬЦЕВУ Світлану Миколаївну старшого секретаря Котелевського районного суду Полтавської області;
МОІСЄЄНКО Юлію Вікторівну секретаря Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області;
МОСКАЛИКУ Ігорю Зиновійовичу завідувачу архіву Голосіївського районного суду міста Києва;
НАГОРНИХ Ольгу Сергіївну секретаря судового засідання Веселівського районного суду Запорізької області;
ОБРІЗАНА Дмитра Володимировича керівника апарату Диканського районного суду Полтавської області;
ОРМАНДЖИ Юлію Юріївну старшого секретаря Жовтневого районного суду міста Запоріжжя;
ПОПОВУ Олесю Валеріївну начальника відділу забезпечення діяльності судової палати у цивільних справах Миколаївського апеляційного суду;
ПУГАЧА Віктора Юрійовича помічника заступника голови Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області;
РАЗДАЙБЄДІНУ Світлану Сергіївну головного спеціаліста відділу організаційного забезпечення розгляду цивільних та адміністративних справ Подільського районного суду міста Києва;
РОДЧИН Інну Миронівну секретаря Тисменицького районного суду Івано-Франківської області;
РОШКО Марію Михайлівну спеціаліста Воловецького районного суду Закарпатської області;
СИТНИК Наталію Михайлівну помічника судді Подільського районного суду міста Києва;
СТАТІРОВУ Олену Степанівну консультанта Київського районного суду міста Одеси;
ТАСЕНКО Ольгу Олегівну помічника судді Голосіївського районного суду міста Києва;
ТИМЧЕНКО Жанну Григорівну заступника керівника апарату Чернігівського окружного адміністративного суду;
ТКАЧ Юрія Васильовича секретарю судового засідання відділу забезпечення судового процесу Північно-західного апеляційного господарського суду;
ТРАЧА Володимира Володимировича консультанта Тисменицького районного суду Івано-Франківської області;
ФЕДОТЧЕНКА Сергія Юрійовича помічника судді Диканського районного суду Полтавської області;
ХРИСТЮК Ірину Анатоліївну секретаря Святошинського районного суду міста Києва;
ХРУЩ Тетяну Миколаївну помічника судді Чернігівського окружного адміністративного суду;
ЦИХОЦЬКУ Лілію Михайлівну помічника голови Диканського районного суду Полтавської області;
ШАПОВАЛА Артема Олександровича консультанта Київського районного суду міста Одеси;
ШЛЯХОВУ Ольгу Іванівну діловода Веселівського районного суду Запорізької області;
ЮРЧЕНКО Оксану Миколаївну помічника судді Диканського районного суду Полтавської області;
оголосити Подяку Ради суддів України:

АСАУЛЮК

Наталії Павлівні

помічнику судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області;
БАЛАЛІ Лесі Валентинівні секретарю судового засідання Котелевського районного суду Полтавської області;
БЕРЕЗАН Ганні Василівні помічнику судді Північного апеляційного господарського суду;
БЛІЗНЮКОВІЙ Ларисі Германівні керівнику апарату Приморського районного суду міста Маріуполя Донецької області;
БОЙКО Марії Олегівні судовому розпоряднику Жовтневого районного суду міста Запоріжжя;
БОРОДАВКО Наталії Юріївні помічнику судді Слов’янського міськрайонного суду Донецької області;
БОЯРЧУКУ Владиславу Олександровичу судовому розпоряднику Ірпінського міського суду Київської області;
ВАЦЕБІ Ганні Іванівні помічнику судді Тисменицького районного суду Івано-Франківської області;
ВОРОБЙОВУ Іллі Олексійовичу секретарю судового засідання Голосіївського районного суду міста Києва;
ВРУБЛЕВСЬКІЙ Катерині Вікторівні помічнику судді Слов’янського міськрайонного суду Донецької області;
ГАЛІНЕВСЬКІЙ Руслані Олегівні секретарю судового засідання Кам’янського районного суду Черкаської області;
ГАЛУШКО Ользі Миколаївні помічнику судді Чернігівського апеляційного суду;
ГАЮ Анатолію Володимировичу секретарю судового засідання Голосіївського районного суду міста Києва;
ГЛАДИБОРОДІ Лілії Олександрівні секретарю судового засідання Голосіївського районного суду міста Києва;
ГРИВНАК Зоряні Романівні помічнику судді Тисменицького районного суду Івано-Франківської області;
ГРОМОВІЙ Альоні Олегівні помічнику судді Південно-західного апеляційного господарського суду;
ГРОМОВІЙ Лілії Василівні головному спеціалісту відділу забезпечення діяльності судової палати у цивільних справах Миколаївського апеляційного суду;
ГУСАК Аллі Олексіївні секретарю судового засідання Лубенського міськрайонного суду Полтавської області;
ДАВИДОВСЬКІЙ Катерині Федорівні помічнику судді Північного апеляційного господарського суду;
ДЕМЧУК Ірині Миколаївні помічнику судді Рівненського окружного адміністративного суду;
ДЕРЕВ’ЯНКО Катерині Сергіївні секретарю судових засідань Солом’янського районного суду міста Києва;
ДРАЧУК Вікторії Миколаївні помічнику секретаря судової палати Північно-західного апеляційного господарського суду;
ДУБОВІЙ Маріанні Віталіївні секретарю судового засідання відділу організаційного забезпечення розгляду цивільних справ Хмельницького апеляційного суду;
ЄВТУШКУ Олександру Павловичу помічнику судді Ємільчинського районного суду Житомирської області;
ЗДАНОВСЬКІЙ Карині Юріївні помічнику судді Жовтневого районного суду міста Запоріжжя;
КАЛІЩУК Марії Вікторівні помічнику судді Солом’янського районного суду міста Києва;
КОБЕЦЬ Наталії Сергіївні секретарю судового засідання Господарського суду Полтавської області;
КОЛІСНИК Лесі Володимирівні секретарю судового засідання Котелевського районного суду Полтавської області;
КОРСУН Яні Валеріївні помічнику суду Кременчуцького районного суду Полтавської області;
КОЦИНІ Юлії Сергіївні секретарю судових засідань Старобільського районного суду Луганської області;
КУЖЕЛЮ Олександру Віталійовичу помічнику судді Північно-західного апеляційного господарського суду;
КУХТЕНКО Катерині Володимирівні головному спеціалісту відділу діловодства та документального забезпечення Малинського районного суду Житомирської області;
ЛІВШЕНКО Олексію Сергійовичу секретарю судового засідання відділу забезпечення діяльності судової палати у цивільних справах Миколаївського апеляційного суду;
ЛЯХОВЕНКУ Максиму Дмитровичу помічнику заступника голови Північного апеляційного господарського суду;
МАКОГІН Ірині Володимирівні помічнику судді Кам’янського районного суду Черкаської області;
МАЛИНОВСЬКІЙ Ірині Юріївні помічнику судді Слов’янського міськрайонного суду Донецької області;
МАЦІЄВСЬКОМУ Богдану Олексійовичу секретарю судового засідання Голосіївського районного суду міста Києва;
МОДРИЦЬКОМУ Володимиру Васильовичу помічнику судді Восьмого апеляційного адміністративного суду;
МОЙЛЕНКО Аллі Олександрівні секретарю Кременчуцького районного суду Полтавської області;
МОРГУШКО Лілії Володимирівні секретарю судових засідань Бориспільського міськрайонного суду Київської області;
М’ЯСОЄДОВІЙ Катерині Олегівні старшому судовому розпоряднику Жовтневого районного суду міста Запоріжжя;
НАЗАРЕНКО Яні Анатоліївні секретарю судового засідання Господарського суду Полтавської області;
НАПХАНЮК Олександрі Володимирівні головному спеціалісту відділу забезпечення судового процесу Південно-західного апеляційного господарського суду;
НІКІТЕНКО Аліні Вікторівні секретарю судового засідання Північного апеляційного господарського суду;
ОВЧАРЕНКУ Анатолію Вікторовичу заступнику керівника апарату Північного апеляційного господарського суду;
ОСТАПЕНКО Вікторії Вікторівні головному спеціалісту із забезпечення автоматизованого документообігу та судової статистики Сумського районного суду Сумської області;
ПЕТРАШЕВИЧ Наталії Василівні помічнику судді Рівненського окружного адміністративного суду;
ПЕТРОВІЙ Ользі Олексіївні завідуючій архівом Бориспільського міськрайонного суду Київської області;
ПОВАЛЯЄВІЙ Галині Вікторівні помічнику судді Слов’янського міськрайонного суду Донецької області;
ПОДДУБСЬКІЙ Олені Сергіївні помічнику судді Слов’янського міськрайонного суду Донецької області;
ПОЗЮБАН Анні Сергіївні секретарю судового засідання Північного апеляційного господарського суду;
ПОЛІЩУК Анні Олегівні помічнику судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області;
ПОЛІЩУК Ірині Вікторівні помічнику судді Шполянського районного суду Черкаської області;
ПОТАПЕНКУ Дар’ї Ігорівні секретарю судового засідання Голосіївського районного суду міста Києва;
ПРИБУДЬКУ Дмитру Миколайовичу старшому секретарю Лубенського міськрайонного суду Полтавської області;
ПРИЩЕПІ Наталії Юріївні помічнику судді Чернігівського апеляційного суду;
РЕУЦЬКІЙ Тетяні Олегівні секретарю судового засідання Північного апеляційного господарського суду;
РУДЕНЬКІЙ Катерині Сергіївні помічнику судді Тисменицького районного суду Івано-Франківської області;
РУДОБАШТІ Аліні Анатоліївні секретарю Лубенського міськрайонного суду Полтавської області;
СІРЕНКО Риммі Василівні помічнику судді Ірпінського міського суду Київської області;
СОЛЯНОВІЙ Юлії Володимирівні помічнику судді Миколаївського апеляційного суду;
СТЕПАНОВІЙ Наталії Вікторівні секретарю судового засідання Кам’янського районного суду Черкаської області;
ТАРНАВСЬКІЙ Наталії Мирославівні начальнику відділу забезпечення роботи третьої судової палати Восьмого апеляційного адміністративного суду;
ТРОШЕЧКУ Віктору Володимировичу
помічнику судді Сумського апеляційного суду;
УЛЬЯНОСІ Ігорю Володимировичу провідному спеціалісту Голосіївського районного суду міста Києва;
ФАЦІЄВИЧУ Мар’яну Романовичу помічнику судді Восьмого апеляційного адміністративного суду;
ХОМЕНКО Катерині Юріївні помічнику секретаря судової палати Сумського апеляційного суду;
ЧУШЕНКО Тетяні Миколаївні помічнику судді Малинського районного суду Житомирської області;
ЯЦЕНКО Ірині Василівні секретарю судового засідання Північного апеляційного господарського суду.

Голова Ради суддів України                     Б.С. Моніч