18.03.2026
Рішення РСУ № 4 від 17.03.2026 Щодо нападу на суддю Індустріального районного суду міста Дніпра
РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ
17 березня 2026 року м. Київ
Розглянувши інформацію про вчинення 13 березня 2026 року нападу на суддю Індустріального районного суду міста Дніпра Людмилу Слюсар, унаслідок якого судді було завдано тяжких тілесних ушкоджень, Рада суддів України зазначає таке.
Будь-які прояви насильства, погроз, переслідування або інших форм втручання у діяльність суддів у зв’язку із здійсненням ними правосуддя є неприпустимими та становлять пряму загрозу незалежності судової влади і принципу верховенства права.
Незалежність і недоторканість судді гарантуються Конституцією і законами України (ст. 126 Конституції України).
Відповідно, забезпечення безпеки суддів є обов’язком держави та необхідною умовою належного функціонування незалежного правосуддя.
Судді, здійснюючи функцію правосуддя, перебувають у підвищеній зоні ризику, особливо під час воєнного стану.
Особливу увагу слід звернути на вразливість суддівського корпусу на прифронтових територіях.
Це зумовлює необхідність посилення законних гарантій їхньої незалежності, серед яких ключовою складовою є забезпечення безпеки суддів та членів їхніх сімей, у тому числі шляхом обмеження доступу до їх персональних даних.
Наявність конфіденційної інформації у відкритому доступі під час війни створює загрозу життю, здоров’ю та безпеці суддів та їхніх близьких, що неприпустимо та суперечить принципу незалежного правосуддя.
Рада суддів України наголошує, що відкритість судової влади є безумовним досягненням нашого суспільства та сприяє зміцненню довіри до судів і суддів.
Водночас, у поточних умовах воєнного стану, коли судді перебувають у підвищеній зоні ризику, необхідно збалансувати принцип відкритості з гарантуванням безпеки суддів та членів їхніх сімей. Однією зі складових такої безпеки є обмеження доступу до персональних даних суддів, розголошення яких може створювати загрозу життю, здоров’ю та незалежності правосуддя, оскільки наявність у відкритому доступі під час війни значного обсягу персональних даних суддів, зокрема інформації про місце проживання, членів сім’ї, транспортні засоби та інших відомостей, розголошення яких може створювати ризики для життя, здоров’я та безпеки суддів і їхніх близьких, послаблює незалежність суддів.
Заслухавши та обговоривши інформацію Голови Ради суддів України В. Саліхова щодо нападу на суддю Індустріального районного суду міста Дніпра Людмилу Слюсар, з метою реагування на зазначені обставини, запобігання подібним випадкам у майбутньому та посилення гарантій безпеки суддів, відповідно до статті 133 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", Положення про Раду суддів України, затвердженого ХХ черговим з’їздом суддів України 12 березня 2026 року, Рада суддів України
вирішила:
Голова
Ради суддів України Віталій САЛІХОВ
Watch Download13.03.2026
Рішення РСУ №3 від 12.03.2026 року Про обрання секретаря Ради суддів України
РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ
12 березня 2026 року м. Київ
Про обрання секретаря
Ради суддів України
Відповідно до частини п’ятої статті 133 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», Положення про Раду суддів України, затвердженого ХХ черговим з'їздом суддів України 11 березня 2026 року, на підставі протоколу засідання лічильної комісії з проведення таємного голосування з обрання голови, заступника голови та секретаря Ради суддів України від 12 березня 2026 року № 5, обрати секретарем Ради суддів України Гребенюк Тетяну Дмитрівну.
Голова
Ради суддів України Віталій САЛІХОВ
Watch Download13.03.2026
Рішення РСУ № 2 від 12.03.2026 року Про обрання заступника Голови Ради суддів України
РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ
12 березня 2026 року м. Київ
Про обрання заступника голови Ради суддів України
Відповідно до частини п’ятої статті 133 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», Положення про Раду суддів України, затвердженого ХХ черговим з'їздом суддів України 11 березня 2026 року, на підставі протоколу засідання лічильної комісії з проведення таємного голосування з обрання голови, заступника голови та секретаря Ради суддів України від 12 березня 2026 року № 5, обрати заступником голови Ради суддів України Соколова Володимира Миколайовича.
Голова
Ради суддів України Віталій САЛІХОВ
Watch Download13.03.2026
Рішення РСУ № 1 від 12.03.2026 року Про обрання Голови Ради суддів України
РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ
12 березня 2026 року м. Київ
Про обрання Голови
Ради суддів України
Відповідно до частини п’ятої статті 133 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», Положення про Раду суддів України, затвердженого ХХ черговим з'їздом суддів України 11 березня 2026 року, на підставі протоколу засідання лічильної комісії з проведення таємного голосування з обрання голови, заступника голови та секретаря Ради суддів України від 12 березня 2026 року № 3, обрати головою Ради суддів України Саліхова Віталія Валерійовича.
Головуюча Галина ДІБРОВА
Watch Download04.03.2026
Рішення РСУ№14 від 02.03.2026 року Про затвердження коментаря до Кодексу суддівської етики
РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ
02 березня 2026 року м. Київ
Заслухавши та обговоривши інформацію члена Ради суддів України Краснова Є.В. про затвердження Коментаря до Кодексу суддівської етики, на виконання пункту другого рішення XХ чергового з'їзду суддів України від 18 вересня 2024 року, відповідно до статей 126 - 134 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та Положення про Раду суддів України, затвердженого X позачерговим з'їздом суддів України 16 вересня 2010 року (зі змінами), Рада суддів України
вирішила:
1. Затвердити Коментар до Кодексу суддівської етики, затвердженого V з'їздом суддів України 24 жовтня 2002 року (зі змінами) у редакції рішення XХ чергового з'їзду суддів України від 18 вересня 2024 року, що додається.
2. Надіслати Коментар до Кодексу суддівської етики, затвердженого V з'їздом суддів України 24 жовтня 2002 року (зі змінами) у редакції рішення XХ чергового з'їзду суддів України від 18 вересня 2024 року в суди України до відома та врахування.
Голова
Ради суддів України Б.С. Моніч
Додаток
до рішення Ради суддів України
02 березня 2026 року № 14
РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ
КОМЕНТАР ДО КОДЕКСУ СУДДІВСЬКОЇ ЕТИКИ КИЇВ 2026
Watch Download
04.03.2026
Рішення РСУ №13 від 02.03.2026 року Щодо нормативів навантаження на суди та суддів (інтерактивна карта)
РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ
02 березня 2026 року м. Київ
Тривалий час на офіційному сайті Ради суддів України щоквартально розміщувалася інтерактивна мапа судів України з розрахунками нормативів навантаження на суддів і суди з урахуванням кількості справ, які надходять та розглядаються судами впродовж звітного року.
Інтерактивна мапа судів України вперше була оприлюднена 01 лютого 2021 року та в подальшому систематично оновлювалася і розміщувалася на офіційному сайті Ради суддів України.
За роки функціонування ця мапа стала одним із найбільш популярних та затребуваних інструментів, яким користуються суди, органи суддівського врядування, органи державної влади та громадськість для отримання інформації щодо:
фактичної чисельності суддів у судах;
нормативної чисельності суддів;
орієнтовної кількості суддів, яка має бути визначена відповідно до розрахованого навантаження;
часу, необхідного для розгляду справ;
обсягу надходження справ.
Останнє розміщення відповідної інформації здійснювалося Радою суддів України за результатами роботи суддів за 2025 рік.
Водночас 30 вересня 2025 року Вища рада правосуддя ухвалила рішення № 2015/0/15-25 "Про затвердження нормативів кадрового, фінансового та матеріально-технічного забезпечення судів, а також Методики розрахунку чисельності суддів судів першої та апеляційної інстанцій та Методики розрахунку прогнозованої кількості справ судів першої та апеляційної інстанцій".
Зазначеним рішенням затверджено:
- нормативи кадрового забезпечення судів;
- нормативи фінансового забезпечення судів;
- нормативи матеріально-технічного забезпечення судів;
- методику розрахунку чисельності суддів судів першої та апеляційної інстанцій;
- методику розрахунку прогнозованої кількості справ судів першої та апеляційної інстанцій.
Прийняття цього рішення відбулося на виконання вимог законодавства, заходів Державної антикорупційної програми на 2023–2025 роки та з урахуванням зобов’язань України у межах європейської інтеграції.
Нормативи та методики, затверджені рішенням Вищої ради правосуддя, ґрунтуються на методологічних підходах, подібних до тих, які раніше застосовувалися Радою суддів України та попереднім складом Вищої ради правосуддя, однак вони є дещо відмінними та передбачають нові алгоритми розрахунку прогнозованої чисельності суддів, прогнозованої кількості справ, прогнозованої кількості працівників апаратів судів, кадрового та матеріально-технічного забезпечення судів.
У зв’язку з цим числові показники, що містяться в інтерактивній мапі, яка розміщується Радою суддів України, станом на сьогодні не повною мірою відображають результати розрахунків відповідно до нових нормативів і методик.
Разом з тим, Рада суддів України вважає за доцільне й надалі забезпечувати відкритість та доступність інформації щодо кадрового забезпечення судів, навантаження суддів та потреб судової системи, оскільки така інформація є важливою для:
- стратегічного планування розвитку судової системи;
- визначення кількості суддів у судах;
- формування бюджетних запитів;
- забезпечення прозорості управлінських рішень;
- належного інформування суддівської спільноти та громадськості.
Водночас така інформація має бути актуальною та ґрунтуватися на чинних нормативно-методологічних підходах, затверджених Вищою радою правосуддя.
Крім того, 28 січня 2026 року у Вищій раді правосуддя відбулося публічне обговорення зазначених нормативів, з огляду на звернення окружних та апеляційних судів із пропозиціями щодо їх вдосконалення (переважно з питань кадрового забезпечення, структури апарату, кількості секретарів судових засідань і помічників суддів тощо).
Рада суддів України вважає, що за відсутності чіткої й прозорої, постійно оновлюваної інформації про розрахунки за новими підходами будь-які нормативи неминуче викликають запитання та критичні зауваження у судів і працівників апаратів судів.
З огляду на те, що обговорення відбулося вже у 2026 році, наявна можливість здійснити та оприлюднити розрахунки, здійснені на підставі нових нормативів із врахуванням фактичних результатів роботи за 2025 рік, що підвищить зрозумілість параметрів майбутньої організації роботи судів і зменшить кількість додаткових звернень.
Заслухавши та обговоривши інформацію Голови Ради суддів України Моніча Б.С. про необхідність оприлюднення актуальної та повної інформації щодо застосування затверджених Вищою радою правосуддя нормативів кадрового, фінансового та матеріально-технічного забезпечення судів, відповідно до статті 133 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", Положення про Раду суддів України, затвердженого Х позачерговим з’їздом суддів України 16 вересня 2010 року (із подальшими змінами), Рада суддів України
в и р і ш и л а:
1. Звернутися до Вищої ради правосуддя та Державної судової адміністрації України з пропозицією здійснити оприлюднення на офіційному вебпорталі "Судова влада України" та/або на офіційному вебсайті Вищої ради правосуддя (за аналогією з інтерактивною мапою, що функціонувала на офіційному сайті Ради суддів України) узагальнену інформацію щодо:
- фактичної чисельності суддів у судах,
- нормативної чисельності суддів,
- прогнозованої кількості суддів,
- прогнозованої кількості працівників апаратів судів,
- кількості справ і матеріалів, що надходили на розгляд суддів,
- нормативного часу, необхідного для їх розгляду,
- прогнозованої кількості справ,
розрахованих відповідно до нормативів кадрового, фінансового та матеріально-технічного забезпечення судів, а також Методики розрахунку чисельності суддів судів першої та апеляційної інстанцій та Методики розрахунку прогнозованої кількості справ судів першої та апеляційної інстанцій з урахуванням результатів роботи судів за 2025 рік.
2. Копію цього рішення направити до Вищої ради правосуддя та Державної судової адміністрації України.
| Голова Ради суддів України | Моніч Б.С. |
04.03.2026
Рішення №12 від 02.03.2026 року Про дотримання ЗУ Про звернення громадян
РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ
02 березня 2026 року м. Київ
Радою суддів України у 2022 році у зв’язку із запровадженням воєнного стану на території України було надано рекомендації щодо організації роботи судів в умовах підвищених безпекових ризиків, у тому числі щодо можливості тимчасового обмеження проведення особистого прийому громадян керівництвом судів, зокрема рішення Ради суддів України від 24 лютого 2022 року № 9, рекомендації від 02 березня 2022 року, рішення від 14 березня 2022 року № 10 та рішення від 05 серпня 2022 року № 23.
Зокрема, абз. 2 пункту 4 Рекомендацій Ради суддів України від 02 березня 2022 року, які відповідно до рішення Ради суддів України від 05 серпня 2022 року № 23 відображають офіційну позицію Ради суддів України щодо організації роботи судів, з метою забезпечення безпеки відвідувачів суду, працівників апарату суду та суддів, рекомендовано припинити проведення особистого прийому громадян керівництвом суду на час воєнного стану.
На підставі зазначених рекомендацій окремими судами було прийнято рішення про тимчасове припинення або обмеження особистого прийому громадян з міркувань безпеки.
Наразі до Ради суддів України надходять звернення, у тому числі від Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, щодо забезпечення реалізації права на звернення у випадках, коли судами обмежується проведення особистого прийому громадян.
Розглядаючи відповідні звернення, Рада суддів України виходила з необхідності забезпечення реалізації права на звернення, гарантованого статтею 40 Конституції України, у тому числі шляхом організації особистого прийому громадян з урахуванням безпекової ситуації, оскільки на сьогодні обов’язок щодо його проведення передбачений статтею 22 Закону України "Про звернення громадян".
Тобто, право на звернення, гарантоване статтею 40 Конституції України, не може бути нівельоване або поставлене у стан повної невизначеності навіть в умовах воєнного стану. Безпекова ситуація об’єктивно впливає на порядок реалізації цього права, однак відповідні обмеження повинні мати тимчасовий, пропорційний та ситуативний характер і не призводити до фактичного усунення організаційного механізму його здійснення.
З огляду на викладене, наявність затвердженого та оприлюдненого графіка особистого прийому громадян, а також можливості попереднього запису є необхідною умовою забезпечення передбачуваності та доступності реалізації права на звернення за чинного правового регулювання.
У разі ж оголошення повітряної тривоги або виникнення інших безпекових ризиків проведення прийому може бути перерване або перенесене, що відповідатиме вимогам безпеки, однак саме по собі не повинно зумовлювати повного припинення функціонування інституту особистого прийому.
Разом з тим, питання проведення особистого прийому громадян керівництвом судів має системний характер та потребує концептуального переосмислення.
Рада суддів України виходить з того, що основною метою суду є здійснення правосуддя, захист гарантованих Конституцією та законами України прав, свобод і законних інтересів людини, громадян, юридичних осіб та держави, а також забезпечення верховенства права через справедливий, незалежний і безсторонній розгляд судових справ.
У зв’язку з цим Рада суддів України вважає, що ототожнення або проведення аналогії між здійсненням судом правосуддя та можливістю забезпечення проведення особистого прийому громадян є недоречним, оскільки інститут особистого прийому громадян не є формою судочинства та не може бути прирівняний до конституційного принципу недопустимості припинення здійснення правосуддя.
Безпосередня присутність громадян у ході особистого прийому, як форми реалізації інституту звернення громадян не є безальтернативною та може бути реалізована у не менш ефективний спосіб, який не створює небезпеку для громадян та працівників суду.
Крім того, слід врахувати, що інститут особистого прийому громадян не є формою здійснення судочинства, не пов’язаний із реалізацією функції правосуддя, не передбачає вирішення звернення по суті, фактично є лише формою прийняття усного звернення.
Саме ж право на звернення може бути повністю реалізоване шляхом подання письмового або електронного звернення, що забезпечує його належну реєстрацію, фіксацію та розгляд.
Також слід зважати, що реалізація права на звернення до суду не може підміняти собою процесуальні механізми здійснення правосуддя та порушувати гарантії незалежності судді.
Тому бажано визначити чіткі питання, з якими громадяни та інші особи мають право звертатися до суду, його керівництва або органів судової влади, наприклад:
- організація роботи суду,
- режиму його функціонування,
- доступність інформації,
- забезпечення прийому кореспонденції, роботи канцелярії,
- дотримання стандартів належного адміністрування тощо.
Водночас такі звернення не можуть стосуватися:
- вимог щодо зміни процесуальних рішень у конкретних справах;
- оцінки доказів;
- втручання у перебіг або результати судового розгляду;
- впливу на суддю при здійсненні ним правосуддя.
Також слід врахувати, що відповідно до Конституції України суддя при здійсненні правосуддя є незалежним та підкоряється лише закону. Голова суду, його заступники чи керівник апарату суду не наділені повноваженнями втручатися у здійснення суддею правосуддя або впливати на розгляд конкретної справи, відтак питання відправлення правосуддя не можуть бути предметом адміністративного реагування з боку керівництва суду в межах реалізації права на звернення громадян а тим більше в межах особистого прийому.
Більше того, право на звернення до суду (як право гарантоване ст.40 Конституції України) не може розглядатися як інструмент впливу на здійснення правосуддя, а інститут особистого прийому не може підміняти передбачені законом процесуальні або дисциплінарні механізми.
Відповідно до пункту 3 частини восьмої статті 133 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" Рада суддів України здійснює контроль за організацією діяльності судів.
Згідно з абзацом другим частини дев’ятої статті 133 цього Закону рішення Ради суддів України є обов’язковими для органів суддівського самоврядування, за винятком з’їзду суддів України.
Відповідно до частини першої та пункту 1 частини п’ятої статті 128 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" збори суддів обговорюють питання щодо внутрішньої діяльності суду чи роботи конкретних суддів або працівників апарату суду та приймають з цих питань рішення, що є обов’язковими для суддів та працівників цього суду.
Наведені положення законодавства дають підстави для висновку, що питання організації та порядку розгляду звернень громадян у судах слід віднести до сфери внутрішньої діяльності суду, а відтак особливості реалізації права на звернення та особливості розгляду звернень громадян мають визначатися порядком, затвердженим Радою суддів України в межах її повноважень.
Заслухавши та обговоривши інформацію Голови Ради суддів України Моніча Б.С. про деякі питання виконання судами вимог Закону України "Про звернення громадян", відповідно до статті 133 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", Положення про Раду суддів України, затвердженого Х позачерговим з’їздом суддів України 16 вересня 2010 року (із подальшими змінами), Рада суддів України
в и р і ш и л а:
1. Звернутися до Президента України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів України з пропозицією ініціювати вдосконалення положень Закону України "Про звернення громадян" у частині нормативного врегулювання розгляду звернень громадян та обов’язковості проведення особистого прийому громадян керівництвом судів а саме:
Доповнити Закон України "Про звернення громадян" новою статтею 23² такого змісту:
"Стаття 23². Особливості розгляду звернень громадян у судах
Особливості реалізації права на звернення та розгляду звернень громадян у судах визначаються Радою суддів України відповідно до Конституції України та Закону України "Про судоустрій і статус суддів" з дотриманням гарантій незалежності суддів та недопустимості втручання у здійснення правосуддя.".
2. Копію цього рішення направити Президенту України, Кабінету Міністрів України, народним депутатам України.
| Голова Ради суддів України | Моніч Б.С. |
04.03.2026
Рішення РСУ№11 від 02.03.2026 року щодо відповідності кандидатів та поданих документів на посаду судді КСУ
РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ
02 березня 2026 року м. Київ
Заслухавши та обговоривши інформацію Голови Ради суддів України Моніча Б.С. щодо відповідності осіб, які виявили намір обійняти посаду судді Конституційного Суду України, вимогам, встановленим Конституцією України та Законом України "Про Конституційний Суд України", відповідно до статті 148 Конституції України, статей 126 - 134 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", статей 11-12 Закону України "Про Конституційний Суд України", Положення про Раду суддів України, затвердженого рішенням X позачергового з'їзду суддів України 16 вересня 2010 року (з подальшими змінами), Рада суддів України
вирішила:
1. Встановити відповідність осіб, які виявили намір обійняти посаду судді Конституційного Суду України, вимогам, встановленим Конституцією України та Законом України "Про Конституційний Суд України", а саме:
| ПІБ | посада |
| Бабанли Расім Шагінович | Т.в.о. керівника апарату Верховного Суду |
| Григоров Андрій Миколайович | суддя Другого апеляційного адміністративного суду у відставці |
| Клименко Олексій Вікторович | прокурор другого відділу процесуального керівництва Департаменту організації, процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтриманням публічного обвинувачення у кримінальних провадженнях про злочини, вчиненні у зв’язку із масовими протестами у 2013-2014 роках Офісу Генерального прокурора |
| Клименко Оксана Михайлівна | професор кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права Київського національного торгівельно-економічного університету |
| Кравчук Олексій Олегович | суддя Вищого антикорупційного суду |
| Никон Олеся Зеновіївна | суддя господарського суду Львівської області |
| Придатко Віталій Миколайович | суддя Кролевецького районного суду Сумської області |
| Сотніков Сергій Вікторович | суддя Північного апеляційного господарського суду |
3. Оприлюднити на офіційному веб-сайті Ради суддів України автобіографії та мотиваційні листи вищевказаних кандидатів на посаду судді Конституційного Суду України.
4. Запропонувати кандидатам, які виявили намір обійняти посаду судді Конституційного Суду України, додатково подати (за бажанням) документи на підтвердження визнаного рівня компетентності.
5. Призначити проведення спеціальної перевірки у порядку, передбаченому Законом України "Про запобігання корупції", стосовно кандидатів, допущених до конкурсного відбору. Довідки про результати спеціальної перевірки кандидатів надіслати до Дорадчої групи у строки, визначені Законом "Про Конституційний Суд України".
6. Відповідно до абзацу другого частини другої статті 106 Закону України "Про Конституційний Суд України" надати додатковий строк терміном 10 робочих днів з дня опублікування даного рішення на сайті Ради суддів України для подання та виправлення поданих документів таким особам, які виявили намір обійняти посаду судді Конституційного Суду України:
| ПІБ | Встановлені недоліки: |
| Балаєва Леся Анатоліївна | Автобіографія не повною мірою відповідає пункту 9 Рекомендацій з оформлення та подання документів особами, які виявили намір обійняти посаду судді Конституційного Суду України, для участі у конкурсі, затверджених рішенням Ради суддів України від 22.01.2026 № 5, а саме не зазначено: -про наявність/відсутність громадянства (підданства) іноземної держави (іноземних держав); -факт подання документів, необхідних для оформлення громадянства (підданства) іноземної (іноземних) держави (держав); загальний трудовий стаж роботи, стаж роботи в галузі права. Декларація особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та посилання на інтернет-сторінку про розміщення декларації в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2021 рік. Надано Посвідчення щодо вільного володіння державною мовою від 18.10.2017, відповідно до Постанови КМУ від 26.04.2017 № 301, замість документа, який підтверджує володіння державною мовою відповідно до рівня, визначеного Національною комісією зі стандартів державної мови. |
| Дзібій-Полячок Наталія Миронівна | Автобіографія не повною мірою відповідає пункту 9 Рекомендацій з оформлення та подання документів особами, які виявили намір обійняти посаду судді Конституційного Суду України, для участі у конкурсі, затверджених рішенням Ради суддів України від 22.01.2026 № 5, а саме не зазначено: -про наявність/відсутність громадянства (підданства) іноземної держави (іноземних держав); -факт подання документів, необхідних для оформлення громадянства (підданства) іноземної (іноземних) держави (держав); -реквізити диплома; наявність допуску до державної таємниці, а також факти скасування раніше наданого допуску за порушення законодавства про державну таємницю (або відмови у його наданні); -державні нагороди (у разі наявності). |
| Ігнатюк Олег Володимирович | Автобіографія не повною мірою відповідає пункту 9 Рекомендацій з оформлення та подання документів особами, які виявили намір обійняти посаду судді Конституційного Суду України, для участі у конкурсі, затверджених рішенням Ради суддів України від 22.01.2026 № 5, а саме не зазначено: -про наявність/відсутність громадянства (підданства) іноземної держави (іноземних держав); факт подання документів, необхідних для оформлення громадянства (підданства) іноземної (іноземних) держави (держав). |
| Музичко Світлана Григорівна | Автобіографія не повною мірою відповідає пункту 9 Рекомендацій з оформлення та подання документів особами, які виявили намір обійняти посаду судді Конституційного Суду України, для участі у конкурсі, затверджених рішенням Ради суддів України від 22.01.2026 № 5, а саме не зазначено: -про наявність/відсутність громадянства (підданства) іноземної держави (іноземних держав); -факт подання документів, необхідних для оформлення громадянства (підданства) іноземної (іноземних) держави (держав); реквізити диплома, здобутий освітньо- кваліфікаційний рівень (ступінь освіти), спеціальність, кваліфікацію, науковий ступінь); -про державні нагороди (у разі наявності). Декларація особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та посилання на інтернет-сторінку про розміщення декларації в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2024 рік. |
| Рогач Лариса Іванівна | Автобіографія не повною мірою відповідає пункту 9 Рекомендацій з оформлення та подання документів особами, які виявили намір обійняти посаду судді Конституційного Суду України, для участі у конкурсі, затверджених рішенням Ради суддів України від 22.01.2026 № 5, а саме не зазначено: -про державні нагороди (у разі наявності); -потребує уточнення дата народження членів сім’ї. |
| Савчак Андрій Володимирович | Автобіографія не повною мірою відповідає пункту 9 Рекомендацій з оформлення та подання документів особами, які виявили намір обійняти посаду судді Конституційного Суду України, для участі у конкурсі, затверджених рішенням Ради суддів України від 22.01.2026 № 5, а саме не зазначено: - про державні нагороди (у разі наявності). |
| Салюк Петро Іванович | Автобіографія не повною мірою відповідає пункту 9 Рекомендацій з оформлення та подання документів особами, які виявили намір обійняти посаду судді Конституційного Суду України, для участі у конкурсі, затверджених рішенням Ради суддів України від 22.01.2026 № 5, а саме не зазначено: -про наявність/відсутність громадянства (підданства) іноземної держави (іноземних держав); -факт подання документів, необхідних для оформлення громадянства (підданства) іноземної (іноземних) держави (держав); Декларація особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та посилання на інтернет-сторінку про розміщення декларації в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2024 рік. |
| Смокович Михайло Іванович | Автобіографія не повною мірою відповідає пункту 9 Рекомендацій з оформлення та подання документів особами, які виявили намір обійняти посаду судді Конституційного Суду України, для участі у конкурсі, затверджених рішенням Ради суддів України від 22.01.2026 № 5, а саме не зазначено: -про наявність/відсутність громадянства (підданства) іноземної держави (іноземних держав); факт подання документів, необхідних для оформлення громадянства (підданства) іноземної (іноземних) держави (держав). |
| Солоткий Сергій Анатолійович | Автобіографія не повною мірою відповідає пункту 9 Рекомендацій з оформлення та подання документів особами, які виявили намір обійняти посаду судді Конституційного Суду України, для участі у конкурсі, затверджених рішенням Ради суддів України від 22.01.2026 № 5, а саме не зазначено: -про наявність/відсутність громадянства (підданства) іноземної держави (іноземних держав); -факт подання документів, необхідних для оформлення громадянства (підданства) іноземної (іноземних) держави (держав); реквізити диплома, здобутий освітньо- кваліфікаційний рівень (ступінь освіти), спеціальність, кваліфікацію, науковий ступінь); -наявність допуску до державної таємниці, а також факти скасування раніше наданого допуску за порушення законодавства про державну таємницю (або відмови у його наданні); -державні нагороди (у разі наявності); -стягнення (у разі наявності з зазначенням виду стягнення та датою накладення); -відомості про сімейний стан і склад родини. Не подано Декларацію особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та посилання на інтернет-сторінку про розміщення декларації в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2025 рік. |
| Цмокаленко Оксана Сергіївна | Потрібно підтвердити наявність стажу у галузі права, вказаного кандидатом. Автобіографія не повною мірою відповідає пункту 9 Рекомендацій з оформлення та подання документів особами, які виявили намір обійняти посаду судді Конституційного Суду України, для участі у конкурсі, затверджених рішенням Ради суддів України від 22.01.2026 № 5, а саме не зазначено: -про наявність/відсутність громадянства (підданства) іноземної держави (іноземних держав); -факт подання документів, необхідних для оформлення громадянства (підданства) іноземної (іноземних) держави (держав); -реквізити диплома; Заява до Ради суддів України, автобіографія та мотиваційний лист не містять особистого підпису кандидата, що не відповідає абзацу 3 пункту 2 Рекомендацій (Усі заяви, що входять до пакета документів, перед скануванням кандидат роздруковує та особисто підписує). |
Голова
Ради суддів України Б. С. Моніч
Watch Download