Council of judges
of Ukraine

enEN uaUA

22.02.2017, 13:00

Інформаційний марафон за участю суддів та суддів у відставці, які є кандидатами у ВРП

Запрошуємо ЗМІ і громадських активістів на зустріч із суддями та суддями у відставці, які висунули свої кандидатури до складу Вищої ради правосуддя

22 лютого 2017 року о 15.00 в Українському кризовому медіа-центрі (Український дім, вул. Хрещатик, 2) відбудеться інформаційний марафон за участю суддів та суддів у відставці, які висунули свої кандидатури для обрання до складу Вищої ради правосуддя з’їздом суддів України.

Кандидати до складу Вищої ради правосуддя матимуть змогу публічно представити свою позицію щодо мотивів самовисунення до складу Ради та відповісти на запитання учасників інформаційного марафону.

Черговість виступів кандидатів відбуватиметься відповідно до переліку кандидатів, оприлюдненого на сайті ВРП. Регламент: 5 хвилин – виступ кандидата, 10 хвилин – відповіді на запитання.

Інформаційний марафон транслюватиметься онлайн на сайті УКМЦ.

Організатори заходу: Вища рада правосуддя та Рада суддів України за сприяння канадського Проекту підтримки судової реформи в Україні.

До участі запрошуються: особи, які подали документи як кандидати до складу ВРП, представники медіа-спільноти та громадські активісти – всі, кому цікава доля української судової влади.