Рада Суддів
України

uaUA enEN

16.02.2017, 07:00

16 лютого 2017 року Конкурс до Верховного Суду анонімне письмове тестування

16 лютого 2017 року – анонімне письмове тестування;

21 лютого 2017 року – виконання практичного завдання.

Іспит проводитиметься за адресою: м. Київ, просп. Перемоги, 40 Б (місцерозташування за цим посиланням).

У приміщенні, де складатиметься іспит, можуть бути присутніми виключно працівники Комісії, кандидати на посаду судді, акредитовані представники засобів масової інформації, а також спостерігачі, які повідомили про свої наміри бути присутніми на ньому згідно з Положенням про порядок та методологію кваліфікаційного оцінювання, показники відповідності критеріям кваліфікаційного оцінювання та засоби їх встановлення.

Увага! Вхід до приміщення ЗАБОРОНЕНО іншим особам, зокрема особистій охороні, помічникам тощо.

Для кандидатів на посаду судді

Реєстрація здійснюватиметься з 07 год. 30 хв. до 09 год. 00 хв. та проводитиметься стосовно кандидатів, допущених до проходження кваліфікаційного оцінювання за результатами спеціальної перевірки та стосовно яких воно не зупинено (список кандидатів за цим посиланням).

Просимо кандидатів з’явитися на реєстрацію завчасно.

Для проходження реєстрації учаснику іспиту необхідно мати при собі паспорт або інший документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України (повний перелік документів за цим посиланням).

Під час складення іспиту дозволяється користуватися екзаменаційними матеріалами, ручкою із чорнилом синього або чорного кольорів, а також чистими аркушами паперу для власних записів.

При виконанні практичного завдання кандидатам дозволяється користуватися також текстами нормативно-правових актів, постановами пленумів судів щодо забезпечення однакового застосування норм права при вирішенні окремих категорій справ та інформаційними листами судів на друкованих паперових носіях.

Увага! Використання будь-яких інших джерел інформації на паперових або електронних носіях, зокрема мобільних телефонів або інших гаджетів, ЗАБОРОНЕНО. Прохання вказані предмети залишати поза межами приміщення, де складатиметься іспит.

Для представників засобів масової інформації

До приміщення, де складатиметься іспит, допускатимуться акредитовані представники засобів масової інформації.

Їх акредитація здійснюватиметься до 18 год. 00 хв. 14 лютого 2017 року за тел. (044) 233-6376 або електронною адресою: pvkksu@gmail.com.