Рада Суддів
України

uaUA enEN

15.12.2016, 02:00

День працівника суду

Шановні судді, працівники суду, дорогі колеги!

Від імені Ради суддів України та від мене особисто прийміть найщиріші вітання з Днем працівників суду!

Нині, коли наша держава йде шляхом побудови громадянського суспільства, важко переоцінити роль і місце в цьому процесі судової гілки влади. Тому, створення дієвої системи правосуддя, яка гарантує надійний захист прав і свобод людини, утвердження загальнодемократичних засад судочинства, підвищення рівня правосвідомості в українському суспільстві, ставить перед вами нові вимоги і завдання та підіймає рівень вашої відповідальності за дії, що лежать в основі великої справи - відновлення довіри до судової влади.

Саме від Вашої самовідданої праці великою мірою залежить збереження в суспільстві політичної стабільності, миру та спокою, дотримання конституційних прав і свобод людини та громадянина.

Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від Вас, суддів та працівників судових органів, відповідальності, мудрості, досвіду, сумлінного виконання своїх обов’язків та виняткових особистих якостей: честі, гідності, відданості ідеалам справедливості, законності та добра. Без критичної маси носіїв цих людських і професійних чеснот жодна реформа, яку б благородну мету вона не ставила, залишиться нереалізованою.

Я знаю і вірю, що у суддівській спільноті, серед працівників апарату судів та судових установ, більшість тих, хто вірою та правдою служить людям і державі, тому жодні виклики, ризики, перестороги не стануть на заваді тим, хто дійсно бачить Україну великою правовою державою.

У день професійного свята я з усією повагою щиро бажаю Вам здоров’я, добра та достатку, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній діяльності. Миру та радості у Ваших домівках і родинах.

З повагою,

Голова Ради суддів України                                Валентина Сімоненко