Рада Суддів
України

uaUA enEN

08.02.2018, 08:00

Інтерактивний семінар на тему: “Комунікаційна діяльність суду”

8–9 лютого 2018 року в місті Івано-Франківську за ініциативи Комітету з комунікацій Ради суддів України спільно з українсько-канадським Проектом “Підтримка судової реформи” відбудеться  семінар на тему: “Комунікаційна діяльність суду”.

У ході семінару судді вивчать питання щодо організації комунікаційної діяльності суду, ролі, завдань та сфери відповідальності голови суду, судді-спікера та прес-секретаря, розглянуть розподіл функцій між суддями та працівниками суду, які відповідальні за побудову ефективної взаємодії судів із громадськістю. Увагу учасників семінару буде зосереджено на питаннях щодо іміджу та поведінки суддів у комунікації зі ЗМІ, щодо встановлення та підтримки плідної співпраці з регіональним прес-центром, використання соціальних медіа в роботі суду.

Під час роботи в малих групах судді та працівники апаратів судів побудують схему організації комунікаційної діяльності в суді, розроблять комунікаційний план для визначеної цільової аудиторії, сформулюють повідомлення для прес-брифінгу. Результати роботи в малих групах презентують колегам та обговорять найбільш актуальніші питання з практики суддів та працівників апаратів судів.