Рада Суддів
України

uaUA enEN

19.04.2018, 06:30

Конференція «Належне відправлення правосуддя- запорука громадської довіри до суду»

Програма USAID «Нове правосуддя» спільно з Радою суддів України, Вищою радою правосуддя та Державною судовою адміністрацією України проведе конференцію «Належне відправлення правосуддя – запорука громадської довіри до суду». У конференції візьмуть участь представники органів суддівського врядування та самоврядування, громадянського суспільства, правничих шкіл, аналітичних центрів, професійних правничих організацій, засобів масової інформації, а також архітектори, сценаристи, фотографи, експерти з комунікацій та представники міжнародних донорських організацій, які підтримують реформи у секторі юстиції та розвиток незалежних ЗМІ в Україні.

Метою заходу є підвищення обізнаності представників судової гілки влади та всіх зацікавлених сторін щодо природи та значення візуальної культури у формуванні іміджу правосуддя, презентація та обговорення кращих світових практик у створенні та підтриманні на належному рівні вказаного іміджу, а також напрацювання рекомендацій щодо його покращення з метою посилення довіри громадськості до правосуддя в Україні.
Місце проведення: Конференц-зала «Даллас», готель «Хілтон Київ».

Зацікавлені в тематиці заходу зможуть спостерігати за ходом дискусії он-лайн на YouTube каналі Програми USAID «Нове правосуддя».