Рада Суддів
України

uaUA enEN

06.12.2016, 07:00

Конференція «Новий погляд на суддівське самоврядування»

У конференції візьмуть участь Марі Л. Йованович, Посол США в Україні; Ігор Бенедисюк, голова Вищої ради юстиції; Валентина Сімоненко, Голова Ради суддів України; Олексій Філатов, заступник Глави Адміністрації Президента (підлягає уточненню); Сергій Пєтухов, Заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції; Олена Зеркаль, заступник Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції; Зеновій Холоднюк, Голова Державної судової адміністрації України. До участі також запрошені народні депутати України, представники Адміністрації Президента, Ради з питань судової реформи, Вищої ради юстиції, Ради суддів України, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Національної школи суддів України, Державної судової адміністрації, національних антикорупційних органів, а також судді, адвокати, науковці, вітчизняні та міжнародні експерти.

Мета заходу: обговорення в професійному середовищі питань, пов"язаних із суддівським самоврядуванням та судовим адмініструванням у світлі змін до Конституції, та ивзначення шляхів підвищення ефективності роботи органів суддівського самоврядування.

В рамках заходу відбудеться обговорення міжнародних і європейських стандартів функціонування органів суддівського самоврядування, дотримання суддівської етики, судового адміністрування, а також визначення напрямів та механізмів налагодження ефективної співпраці між установами судової влади з іншими гілками влади, включаючи Верховну Раду України, Адміністрацію Президента України та національні антикорупційні органи.

Початок заходу о 9:00 (реєстрація учасників з 8:30 до 9:00).