Рада Суддів
України

uaUA enEN

10.01.2018, 08:30

Медіавідкритість судів України: результати всеукраїнського опитування працівників судів за 2017 ріk

Запрошуємо медіа, представників громадських організацій, представників судів та всіх зацікавлених на презентацію результатів опитування !

"Медіавідкритість судів України: результати всеукраїнського опитування працівників судів за 2017 рік"

10 січня 2018 року, о 10:30, м. Київ, вул. вул. Липська, 18/5 Державна судова адміністрація України (прес-служба органів суддівського самоврядування).

На заході ви отримаєте інформацію про те:

- Як працюють суди в інформаційному полі в цифрах;
- Які сучасні медіа інструменти використовують;
- Над чим варто працювати судам у налагодженні комунікацій з медіа та громадськістю;
- Пропозиції спільної роботи громади та судів.

Серед «новорічних подарунків» зокрема, дослідження у текстовому форматі та інфографіці; база facebook сторінок судів та судових справ, що транслюються до You Yube.

Спікери:
Валерія Рибак, координатор інноваційного проекту Суд людською мовою, керівниця Громадська організація "Вектор прав людини". Завдяки організації моніторингів за судовими процесами в Україні у 2013 – 2016 роках та підготовці звітів про рівень дотримання права на справедливий суд в Україні, вдалось налагодити роботу правозахисників, адвокатів, органів судової влади, суддівського самоврядування та впровадити механізм трансляцій судових засідань технічними засобами судів.
Ольга Какауліна, працівниця Прес-служба Ради суддів України, сертифікований тренер, розробник авторського тренінгу "Комунікація судів зі ЗМІ", розробник дистанційних курсів для працівників апарату суду та суддів, екс-очільниця Прес-центру судової влади, ідейний натхненник та реалізатор порграми відкритості суду.
Анастасія Розлуцька, координатора проекту Є-data, медійниця, правозахисниця, тренер тренінгу для прес-секретарів судів «Комунікативні інструменти в роботі судів: діалог суду та громади», організаторка культурно-просвітницьких проектів та акцій. 
Для реєстрації зателефонуйте (044) 277 76 33 (34) або e-mail:pressoffice@court.gov.ua до 18 години 9 січня 2017 року