Рада Суддів
України

uaUA enEN

22.05.2017, 06:30

Незалежні суди та вільні ЗМІ: синергія заради майбутнього

Сьогодні, коли наша країна переживає чергову хвилю змін та перетворень, ми маємо чудовий шанс вибудувати власну систему цінностей та суспільних взаємовідносин відповідно до кращих європейських практик. Відкритість діяльності суду – це фундаментальна складова механізму становлення інституту демократії. Комунікація представників судової системи із громадськістю, засобами масової інформації, відкритий діалог служителів Феміди із суспільством – це шлях до розбудови незалежної та ефективної судової влади в Україні. 

Запрошуємо Вас на Перший загальнонаціональний форум 

«Незалежні суди та вільні ЗМІ: синергія заради майбутнього».

Мета заходу – запровадити щорічний загальнонаціональний форум для обговорення нагальних проблем взаємодії судів та ЗМІ, спільно виробити, схвалити та впровадити правила співпраці, що ґрунтується на взаємній підтримці незалежності судової влади та праві на свободу вираження, а також створити постійно діючий Комітет взаємодії судів та ЗМІ для оперативного реагування на виклики комунікації.

У рамках трьох сесій планується обговорити проблемні питання взаємодії журналістів та судів, особливості доступу до судової інформації, ознайомитись із вітчизняним та зарубіжним досвідом налагодження комунікації між судами та ЗМІ, а також поділитись думками щодо етичних стандартів співпраці.

Українські та іноземні представники судової влади, журналісти, медіа експерти поділяться своїми поглядами на ефективну взаємодію судів та ЗМІ.


Акредитація представників засобів масової інформації проводиться до 15:00 19 травня 2017 року за телефоном: /044/ 481-06-36

Місце проведення: готель «Русь», вул. Госпітальна, 4, м. Київ

Початок: 09:00, понеділок, 22 травня 2017 року

Завершення: 18:00, понеділок, 22 травня 2017 року

ФОРУМ ОРГАНІЗОВАНО ЗА ПІДТРИМКИ

Українсько-канадського Проекту підтримки судової реформи в Україні

Вищої ради правосуддя

Вищої кваліфікаційної комісії суддів України

Ради суддів України

Верховного Суду України

Державної судової адміністрації України

Національної школи суддів України

Центру демократії та верховенства права

ГО «Детектор медіа»

Інституту масової інформації

Національної спілки журналістів України

ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ

Громадське радіо

Юридична газета