Рада Суддів
України

uaUA enEN

27.04.2017, 09:00

Прес-брифінг Голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергія Козьякова

27 квітня о 12:00 відбудеться прес-брифінг Голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергія Козьякова на тему: “Перші співбесіди з кандидатами на посади суддів Верховного Суду: висновки та подальші кроки”.

(Місце проведення: УКРІНФОРМ, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16, Зала 1)

Організатор: Національна рада реформ.

Питання до обговорення:

- Розгляд ВККС висновків Громадської ради доброчесності про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики: погодження чи перерва - що це означає.

- Найрезонансніші запитання під час співбесід та відповіді на них.

- Подальші кроки ВККС за висновками ГРД та складання рейтингів кандидатів.

Довідково. Конкурс до Верховного Суду – перший і публічний конкурс, що проводиться в Україні до судової інстанції. До участі у конкурсі були допущені 653 кандидати. Вперше претендувати на посаду судді Верховного Суду змогли, окрім суддів, адвокати та науковці. Їх сумарна кількість серед учасників конкурсу становить 31%.

За результатами першого етапу конкурсу, під час якого перевірялася професійна компетенція кандидатів (анонімне письмове тестування на знання законодавства та практичне завдання з підготовки модельного судового рішення), до другого етапу допущено 382 кандидати.

Під час цього етапу досліджуються досьє кандидатів, Громадська рада доброчесності готує висновки, Вища кваліфікаційна комісія суддів України проводить співбесіди та формує рейтинг кандидатів.

Акредитація обов’язкова за тел.: (067) 247-06-30 або e-mail: pr.vkksu@gmail.com