Рада Суддів
України

uaUA enEN

24.09.2020, 08:08

Співбесіда з кандидатами на посаду судді КСУ та засідання РСУ

24 вересня 2020 року у Києві відбудеться проведення співбесід з кандидатами , які виявили намір обійняти посаду судді Конституційного Суду України та взяли участь у конкурсі, що був оголошений рішенням Ради суддів України від 31 січня 2020 року №2.

Відповідно до поданих документів, Рада суддів України встановила відповідність осіб, які виявили намір обійняти посаду судді Конституційного Суду України:

1. Бабко Валерія Валеріївна - суддя Деснянського районного суду міста Києва;

2. Грищук Оксана Вікторівна - професор кафедри теорії та філософії права Львівського національного університету ім. Івана Франка;

3. Гусак Микола Борисович - суддя Верховного Суду;

4. Васильченко Віталій Васильович - суддя Кам’янсько-Дніпровського районного суду Запорізької області;

5. Денисенко Наталія Миколаївна - заступник керівника Управління порівняльно-правового аналізу – завідувач відділу порівняльних досліджень;

6. Коровайко Олександр Іванович - голова Херсонського апеляційного суду;

7. Лясковець Олексій Володимирович - адвокат;

8. Мазка Наталія Броніславівна - суддя Макарівського районного суду Київської області;

9. Малетич Михайло Михайлович - суддя Вищого господарського суду України;

10. Новікова Тамара Вадимівна - суддя Черкаського окружного адміністративного суду;

11. Прокопенко Олександр Борисович - суддя Верховного Суду;

12. Сірий Микола Іванович - старший науковий співробітник Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України;

13. Цуркан Михайло Іванович - заступник начальника (директора) відділу "Тестологічний центр" Національної школи суддів України;

14. Яцина Віктор Борисович - суддя Харківського апеляційного суду.
Нагадаємо, що 5 березня 2020 року, на позачерговому засіданні, яке відбувалося у режимі відеоконференцзв'язку, Рада суддів України встановила відповідність усіх 14 кандидатів на посаду судді Конституційного Суду України вимогам, встановленим Конституцією України та Законом України "Про Конституційний Суд України".

Співбесіди з кандидатами відбудуться на підставі частини п'ятої статті 12 Закону України "Про Конституційний Суд України", якою передбачено, що за результатами вивчення документів та відомостей, наданих кандидатами, та співбесід з ними, Рада суддів України ухвалює рекомендацію щодо кожного кандидата на посаду судді Конституційного Суду України.
Проведення співбесід розпочнеться о 10 год. 00 хв.  24 вересня 2020 року у приміщенні Ради суддів України (вул. Липська, 18/5, м. Київ).
Після співбесід відбудеться засідання Ради суддів України.

  • Про звернення голови Троїцького районного суду Луганської області Суського О.І.
  • Про звернення ГО "Всеукраїнської асоціації суддів у відставці" щодо порушення прав суддів у відставці на перерахунок довічного грошового утримання у відповідність до висновків Верховного Суду в зразковій справі №620/1116/20 від 16.06.2020 року.
  • Щодо виконання рішення Конституційного Суду України №10-р/2020 від 28.08.2020 року.
  • Про стан фінансового забезпечення судів першої та апеляційної інстанції у 2020 році.
  • Про проект Закону України «Про внесення змін та доповнень до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо переведення суддів" №4072-ХІ.
  • Про проведення аудиту реалізованих проектів щодо інформаційної доступності в судах, об’єднання всіх проектів в єдиний продукт на базі ініціативи "Модельні суди" та розробки дорожньої карти щодо його впровадження.
  • Щодо наказу Генерального прокурора від 21.08.2020 № 389 "Про організацію діяльності прокурорів щодо представництва інтересів держави в суді".
  • Щодо проблем, які виникають при зверненні застави в дохід держави та зарахуванні її до спеціального фонду Державного бюджету.
  • Про заохочення.

Реєстрація представників ЗМІ за телефоном: (044) 2777634 (33) або на e-mail: pressoffice@court.gov.ua до 12 години 23 вересня.