Рада Суддів
України

uaUA enEN

15.06.2017, 07:00

V Міжнародний судово-правовий форум 14–15 червня 2017 року

14–15 червня відбудеться V Міжнародний судово-правовий форум

За останній рік у судовій системі і суміжних правових інститутах відбулося чимало знакових подій. Ухвалені й набули чинності конституційні зміни в частині правосуддя та нові Закони України «Про судоустрій і статус суддів» і «Про Вищу раду правосуддя», а також розпочато реалізацію інших концептуальних напрямів судової реформи: на черзі імплементація новацій Основного Закону в частині діяльності Конституційного Суду України, прокуратури, внесення змін до процесуального законодавства і закону про адвокатуру і адвокатську діяльність. Крім того, на фінішну пряму вийшов масштабний кадровий проект під назвою «Конкурс до Верховного Суду».

Ключові індикатори змін у сфері правосуддя стануть лейтмотивом V Міжнародного судово-правового форуму – традиційного науково-практичного заходу, який проводить газета «Юридическая практика». До організації цьогорічного – ювілейного – форуму долучилися Вища рада правосуддя, Вища кваліфікаційна комісія суддів України та Координатор проектів ОБСЄ в Україні.

Форум покликаний стати майданчиком для фахових дискусій і обміну думками представників професійної юридичної спільноти — суддів, адвокатів, прокурорів, представників юридичного бізнесу, органів влади, відомих вчених, вітчизняних і міжнародних експертів-правників. Упродовж двох днів (14–15 червня 2017 року) учасники заходу обговорять головні здобутки судової реформи і подальші кроки у цьому напрямі, проаналізують тенденції актуальних практик (податкових, трудових, банківських спорів та спорів із митницею, кримінальної відповідальності, захисту права власності та банкрутства), ознайомляться із міжнародним досвідом функціонування інституту конституційної скарги, а також у рамках панельних дискусій шукатимуть відповіді на концептуальні питання: «Чи виправдалися очікування бізнесу від судової реформи?» і «У чому полягає нова філософія судової комунікації?».

Дата проведення: 14–15 червня 2017 року

Час проведення: 09:00–18:00

Місце проведення: готель «Прем’єр Палас» (м. Київ, б-р Тараса Шевченка / вул. Пушкінська, 5–7/29).

Програма та реєстрація доступні за посиланням: www.pravo.ua/events/court2017

Участь у V Міжнародному судово-правовому форумі для суддів безкоштовна за умови попередньої реєстрації. У зв’язку з обмеженою кількістю місць оргкомітет форуму залишає за собою право вибіркової реєстрації на форум. Про підтвердження участі Вас буде проінформовано електронною поштою та/або телефоном заздалегідь.