Рада Суддів
України

uaUA enEN

13.06.2018, 05:50

VI Міжнародний судово-правовий форум

Останній рік був визначальним для судової реформи: її динамічний хід задав новий вектор розвитку для всієї правової системи України. З часупроведення 14–15 червня 2017 року ювілейного V Міжнародного судово-правового форумувідбулося багато знакових подій, як законодавчих, так і кадрових. Наймасштабніші з них – старт роботи нового Верховного Суду, за формуванням якого пильно спостерігала не тільки українська, а й міжнародна спільнота, внесення комплексних змін до процесуального законодавства і набрання чинності імплементаційним Законом України «Про Конституційний Суд України». На черзі – ухвалення парламентом закону про Вищий антикорупційний суд і завершення роботи над проектом закону про адвокатуру і адвокатську діяльність.

Чи відчувають позитивний ефект від судової реформи представники як професійної юридичної спільноти, так і громадськості та бізнес-середовища –відповідь на це питання шукатимуть учасники VI Міжнародного судово-правового форуму – традиційного науково-практичного заходу, який газета «Юридическая практика» вже другий рік поспіль проводить спільно з Вищою радою правосуддя, Вищою кваліфікаційною комісією суддів України та Координатором проектів ОБСЄ в Україні. Цьогорічний захід відбудеться за сприяння Міністерства юстиції України і Національної асоціації адвокатів України.

Форум покликаний стати майданчиком для експертних дискусій і обміну думками суддів, адвокатів, прокурорів, представників юридичного бізнесу, органів влади, відомих вчених, вітчизняних і міжнародних фахівців. Упродовж двох днів (13–14 червня 2018 року) учасники заходу обговорять головні здобутки судової реформи і подальші кроки у цьому напрямі, зокрема міжнародний та український досвід щодо утвердження незалежності суддів, проаналізують тенденції актуальних практик (корпоративних, податкових, банківських спорів, банкрутства, кримінальної відповідальності, майбутнє арбітражу і альтернативних способів вирішення спорів в Україні) крізь призму новацій процесуального законодавства, ознайомлять з міжнародними стандартами судочинства, обговорять питання кадрового забезпечення правосуддя, нові можливості, виклики і перспективи інституту адвокатури і сфокусуються на проблематиці конституційного судочинства та головному індикаторі ефективності судової системи –виконанні судових рішень.

Захід акредитовано Національною асоціацією адвокатів України. Учасники Форуму зможуть отримати сертифікати з підвищення кваліфікації адвокатів.

Дата проведення: 13–14 червня 2018 року

Час проведення: 09:00–18:00

Місце проведення: готель «Прем’єр Палац» (м. Київ, б-р Тараса Шевченка / вул. Пушкінська, 5–7/29).

Програма доступна за посиланням: http://pravo.ua/events.php?id=85