Рада Суддів
України

uaUA enEN

11.05.2017, 06:00

VII Міжнародний цивілістичний форум «Принципи і тенденції застосування приватного права ЄС і пострадянських країн»

11-12 травня 2017 року у Верховному Суді України та у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбудеться VII Міжнародний цивілістичний форум «Принципи і тенденції застосування приватного права ЄС і пострадянських країн».

Організаторами форуму є Верховний Суд України, Національна академія правових наук України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Асоціація цивілістів України у співпраці з Інститутом іноземного та міжнародного приватного права імені Макса Планка, Представництвом Центру досліджень польської правової доктрини Факультету права та адміністрації Варшавського університету, Німецьким фондом міжнародного правового співробітництва (IRZ), Канадсько-українським проектом підтримки судової реформи, Проектом Твіннінг «Посилення інституційної спроможності Верховного Суду України у сфері захисту прав людини на національному рівні» та Посольством Франції в Україні.

Під час міжнародного заходу будуть розглянуті питання судової реформи та імплементації західної традиції судового права у пострадянських країнах, імплементації базових приватноправових принципів Європейського Союзу в право пострадянських країн, гармонізації методології застосування права і юридичної освіти в Європейському Союзі і пострадянських країнах, зближення методики підготовки юристів в Європейському Союзі та пострадянських країнах. Йтиметься також про принципи застосування приватного права в ЄС та пострадянських країнах у порівняльно-правовому аспекті.

До участі запрошені судді Верховного Суду України, вищих спеціалізованих судів, голови апеляційних судів, науковці Національної академії правових наук України та інших наукових установ,міжнародні і національні експерти, представники громадських організацій.

З програмою конференції можна ознайомитися тут.

Місце проведення 11 травня 2017 року – Верховний Суд України, вул. П. Орлика, 8 (Кловський палац), зал Пленуму. Початок роботи о 9:00.

Акредитація представників засобів масової інформації до 17:00 години 10 травня 2017 року за телефонами: 594-54-11, 594-54-41, 095-308-60-84 – або за електронною адресою presa@scourt.gov.ua.