Рада Суддів
України

uaUA enEN

17.09.2018, 07:00

Засідання Ради суддів України

17 вересня 2018 року в Одесі відбудеться чергове виїзне засідання Ради суддів України. Засідання відбуватиметься у приміщенні Одеського апеляційного господарського суду (м. Одеса, пр. Шевченка, 29) і розпочнеться о 10 годині.

Порядок денний складатиметься з 13 питань. Зокрема, члени Ради суддів розглянуть питання:

1. Про заохочення. Доповідач: член Ради суддів України Людмила Дьомич.

2. Звернення до Вищої ради правосуддя щодо внесення змін до статті 56 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" в частині заохочення суддів та пункту 23 Розділу ХІІ Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про судоустрій і статус суддів". Доповідач: заступник Голови Ради суддів України Вадим Бутенко.

3. Про виконання зборами суддів усіх судів України рішення Ради суддів України від 13 серпня 2018 року № 45 "Щодо вжиття невідкладних заходів для забезпечення дотримання учасниками судових процесів конституційного принципу рівності перед судом і законом". Доповідач: член Ради суддів України Андрій Жук.

4. Звіт начальника територіального управління Державної судової адміністрації України в місті Києві Сімановського О.В. Доповідач: начальник ТУ ДСА в місті Києві Олександр Сімановський.

5. Щодо виконання рішення XV чергового з’їзду суддів України про стан здійснення правосуддя в умовах судової реформи у 2017 році, виконання рішень Ради суддів України в частині Положення про помічників суддів та щодо питань організації роботи слідчих судів у неробочий та надурочний час. Доповідач: Голова Державної судової адміністрації Зеновій Холоднюк.

6. Про затвердження технічного опису мантії суддів місцевих та апеляційних судів, а також мантій суддів усіх інстанцій з натуральної тканини. Доповідач: секретар Ради суддів України Олена Журавська.

7. Про застосування системи оцінювання роботи суду (СОРС) з метою отримання інформації про поточну ситуацію роботи судів та визначення потреб органів системи правосуддя. Доповідач: член Ради суддів України Андрій Жук.

8. Про організацію заходів щодо правового захисту суддів. Доповідач: член Ради суддів України Андрій Жук.

9. Про відновлення діяльності Державного підприємства "Санаторно-курортний лікувальний центр "Шкло". Доповідач: член Ради суддів України Валерія Чорна.

10. Про затвердження результатів перевірки Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська. Доповідач: член Ради суддів України Дмитро Мовчан.

11. Про створення робочої групи з питань підготовки стандартів організації роботи суду. Доповідач: член Ради суддів України Володимир Кравчук.

12. Про звернення зборів суддів Верховного Суду України щодо скликання позачергового з’їзду суддів України. Доповідач: Голова Ради суддів України Олег Ткачук.

13. Різне.

Засідання Ради суддів України відбудеться 17 вересня 2018 року о 10 год. 00 хв. у приміщенні Одеського апеляційного господарського суду (м. Одеса,пр. Шевченка, 29). Реєстрація представників ЗМІ за телефоном: (044) 2777634 або на e-mail:pressoffice@court.gov.ua