Рада Суддів
України

uaUA enEN

01.11.2018, 13:00

Засідання Ради суддів України

Першого листопада 2018 року відбудеться засідання Ради суддів України під час якого буде розглянуто питання про скликання XVI позачергового з'їзду суддів України

Відповідно до порядку денного члени РСУ також планують затвердити План організаційних заходів підготовки та проведення ХVІ позачергового з’їзду суддів України.

Засідання розпочнеться о 15 годині у приміщенні Державної судової адміністрації України (м. Київ, вул. Липська, 18/5) у режимі відеоконференції.

Окрім цього, на порядок денний винесено питання: про затвердження зразків мантії судді місцевого та апеляційного суду; щодо проблемних питань запровадження та забезпечення функціонування підсистеми електронного суду Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи; про визначення кандидатур від Ради суддів України до складу робочої групи щодо напрацювання спільних етичних правил юристів, що здійснюють правосуддя та забезпечують його здійснення; про заохочення; різне.

Реєстрація представників ЗМІ за телефоном: (044) 2777634 або на e-mail: pressoffice@court.gov.ua до 18 години 31 жовтня.