Рада Суддів
України

uaUA enEN

31.01.2020, 08:00

Засідання Ради суддів України

Чергове засідання Ради суддів України відбудеться 31 січня 2020 року у приміщенні Ради суддів України.

На порядок денний засідання винесено вісім питань:

1. Про скликання ХVІІІ чергового з’їзду суддів України. Доповідач: Голова Ради суддів України Моніч Б.С.

2. Про внесення змін до Порядку скликання і проведення спільних зборів суддів місцевих загальних судів України. Доповідач: член Ради суддів України Плахтій І.Б.

3. Щодо Положення про порядок висунення кандидатів в члени Ради суддів України та обрання їх з’їздом суддів України. Доповідач: Голова Ради суддів України Моніч Б.С.

4 .Про внесення змін до Типового положення про збори суддів судів загальної юрисдикції. Доповідач: член Ради суддів України Плахтій І.Б.

5. Про визначення представників Ради суддів України до складу Постійної комісії Вищої ради правосуддя з питань Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи. Доповідач: член Ради суддів України Моніч Б.С.

6. Щодо звернення суддів Октябрського районного суду міста Полтави. Доповідач: член Ради суддів України Марченко О.В.

7. Про внесення змін до порядку здійснення контролю за дотриманням законодавства щодо конфлікту інтересів в діяльності суддів та інших представників судової системи та його врегулювання. Доповідач: член Ради суддів України Краснов Є.В.

8.Різне.

Засідання Ради суддів України розпочнеться о 10 год. 00 хв. 31 січня 2020 року у приміщенні Державної судової адміністрації України (вул. Липська, 18/5, м. Київ).

Реєстрація представників ЗМІ за телефоном: (044) 2777634 (33) або на e-mail: pressoffice@court.gov.ua