Рада Суддів
України

uaUA enEN

02.12.2016, 08:00

Засідання Ради суддів України

Другого грудня 2016 року о 10 годині у приміщенні Верховного Суду України (вул. П.Орлика, 8, м. Київ) відбудеться засідання Ради суддів України.

Орієнтовний порядок денний складатиметься з десяти питань, серед яких: про звернення до суб’єкта законодавчої ініціативи з пропозицією внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" в частині збереження існуючого порядку фінансового забезпечення місцевих спеціалізованих (адміністративних і господарських) судів як розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня; щодо проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо скасування пільг на забезпечення житлом суддів, прокурорів, поліцейських та державних службовців)" (реєстр. № 5149); щодо реагування судів на факти дифамації (поширення про особу недостовірної інформації, яка принижує її честь та гідність, завдає шкоди діловій репутації) про суди та суддів; про створення робочих груп з підготовки проекту змін до: Положення про Раду суддів України, Порядку скликання та проведення спільних зборів суддів місцевих загальних судів, Регламенту з’їзду суддів України, Регламенту призначення та звільнення суддів Конституційного Суду України з посад за квотою з’їзду суддів України, Типового положення про збори суддів загальної юрисдикції та інші.

Також, під час засідання, планується розглянути питання про скликання ХIV позачергового з’їзду суддів України.

Реєстрація ЗМІ на засідання Ради суддів України триватиме до 17 години першого грудня 2016 року за телефонами: (044) 277-76-34, (044) 277-76-33 або на e-mail: pressoffice@court.gov.ua