Рада Суддів
України

uaUA enEN

28.02.2020, 08:00

Засідання Ради суддів України

Чергове засідання Ради суддів України відбудеться 28 лютого 2020 року у приміщенні Ради суддів України.

На порядок денний засідання винесено дев'ять питань:

1. Щодо організаційних питань з підготовки та проведення ХVІІІ з’їзду суддів України. Доповідач: Голова Ради суддів України Моніч Б.С.

2. Щодо Положення про порядок висунення кандидатів в члени Ради суддів України та обрання їх з’їздом суддів України. Доповідач: Голова Ради суддів України Моніч Б.С.

3. Про визначення представників Ради суддів України до складу Робочої групи з питань цифровізації правосуддя та суміжних правових інститутів в Україні створеної рішенням Комітету Верховної Ради України з питань правової політики від 05 лютого 2020 року. Доповідач: Голова Ради суддів України Моніч Б.С.

4. Щодо ситуації, яка склалася в Бабушкінському районному суді міста Дніпропетровська. Доповідач: член Ради суддів України Мовчан Д.В.

5. Про внесення змін до рішення Ради суддів України від 02 березня 2018 року № 17. Доповідач: Голова Ради суддів України Моніч Б.С.

6. Щодо повідомлень судів та суддів про втручання в їх діяльність щодо здійснення правосуддя. Доповідач: член Ради суддів України Котеньов О.Г.

7. Щодо нагрудного знаку судді. Доповідач: член Ради суддів України Кравчук В.М.

8. Про заохочення. Доповідач: Секретар Ради суддів України Журавська О.В.

9. Різне.

Засідання Ради суддів України розпочнеться о 10 год. 00 хв. 28 лютого 2020 року у приміщенні ради суддів України (Державна судова адміністрація України: вул. Липська, 18/5, м. Київ).

Реєстрація представників ЗМІ за телефоном: (044) 2777634 (33) або на e-mail: pressoffice@court.gov.ua

Пресслужба РСУ