Рада Суддів
України

uaUA enEN

11.06.2021, 10:12

Засідання Ради суддів України

Чергове засідання Ради суддів України відбудеться 11 червня 2021 року у Києві, в приміщенні Державної судової адміністрації України (вул. Липська 18/5, м. Київ).

Порядок денний складатиметься з 14 питань, серед яких: про вжиття заходів для забезпечення дотримання гарантій незалежності суддів, щодо обмеження висвітлення конфіденційної інформації стосовно суддів з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно; щодо Методики визначення граничної чисельності суддів у судах; щодо деяких питань автоматизованого розподілу справ (кримінальних проваджень) та неможливістю подальшого їх розгляду у зв’язку з відсутністю можливості створення колегій з числа судів відповідної судової палати апеляційного суду; щодо звернення місцевих загальних судів Хмельницької області; щодо Порядку здійснення перерозподілу бюджетних асигнувань між судами та територіальними управліннями ДСА України та інші.

Засідання Ради суддів України розпочнеться о 10 год. 00 хв 11 червня 2021 року у приміщенні Державної судової адміністрації України (вул. Липська 18/5, м. Київ) і транслюватиметься на YouTube-каналі Ради суддів України.

Реєстрація представників ЗМІ за телефоном: (044) 2777634 (33) або на e-mail: pressoffice@court.gov.ua