Рада Суддів
України

uaUA enEN

02.06.2017, 12:59

Засідання Ради суддів України

8 та 9 червня 2017 року відбудеться віїздне засідання Ради суддів України.

В порядку денному засідання розгляд наступних питань:

  1. Про звернення голови Дніпропетровського апеляційного господарського суду Паруснікова Ю.Б. з питань оформлення викладацької, наукової чи творчої діяльності суддів.
  2. Про роз’яснення деяких питань щодо конфлікту інтересів.
  3. Щодо Резолюції «Правова держава – спільна справа та відповідальність».
  4. Про внесення змін до Регламенту Ради суддів України.
  5. Щодо розповсюдження позитивного досвіду комунікаційної єдності.
  6. Щодо необхідності вирішення питання про віднесення посад державної служби в апеляційних судах України до груп оплати праці, передбачених Схемою посадових окладів на посадах державної служби за групами оплати праці з урахуванням юрисдикції державних органів у 2017 році, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15.
  7. Щодо необхідності внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення в частині відводу (самовідводу) судді з метою врегулювання конфлікту інтересів.
  8. Про проект Меморандуму про співробітництво та обмін інформацією між Національним агентством з питань запобігання корупції та Радою суддів України.

Також заплановано проведення круглого столу для членів Ради суддів України з питань комунікаційних зв'язків та взаємодіїї зі ЗМІ "Регіональні медіа центри: потреба або надмірність".

Заходи відбуваються за підтримки Проекту USAID "Нове правосуддя".

Засідання Ради суддів України відбудеться в конференц-залі готелю Клеопатра (вул. Татарська,19, місто Кам'янець-Подільський, Хмельницька область)