Рада Суддів
України

uaUA enEN

15.06.2018, 07:00

Засідання Ради суддів України (виіздне)

У Львові, 15 червня 2018 року, відбудеться чергове виїзне засідання Ради суддів України.

На порядок денний засідання винесено 14 питань, а саме: Про заходи для належної організації роботи слідчих суддів, доповідач - член Ради суддів України Віктор Маслов; Про застосування системи оцінювання роботи суду (СОРС) з метою отримання інформації про поточну ситуацію роботи судів та визначення потреб органів системи правосуддя, доповідач - Андрій Жук; Про створення робочої групи для оновлення положень Кодексу суддівської етики та підготовки коментаря до Кодексу суддівської етики, доповідач - голова Комітету з питань дотримання етичних норм, запобігання корупції і врегулювання конфлікту інтересів Єгор Краснов, Він же доповідатиме питання Про створення робочої групи для оновлення Правил поведінки працівника суду, затверджених рішенням Ради суддів України від 6 лютого 2009 р. № 33.

Окрім цього члени РСУ розглянуть питання: Про концепцію модернізації веб-сайту Ради суддів України; Про внесення змін до Положення про нагородження відзнаками Ради суддів України, затвердженого рішенням Ради суддів України від 30 листопада 2007 року №118 (зі змінами); Про затвердження складу редакційної ради науково-практичного журналу Ради суддів України "Суддівське самоврядування"; Про звернення Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області щодо повноважень заступника голови суду, раніше законно обраного на цю посаду,у зв’язку зі зменшенням штатної чисельності суддів до кількості, що не передбачає за законом можливим обрання заступника голови суду; Про звернення Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області щодо порядку обрання на адміністративну посаду голови суду; Про виконання рішення Ради суддів України від 12.01.2018 № 3; Про заохочення та "різне".

З порядком денним засідання Ради суддів України можна ознайомитись тут

Засідання Ради суддів України відбудеться 15 червня 2018 року о 10 годині у приміщенні готелю "Дністер" (м. Львів, вул. Матейка 6, Конференц-зала «Львівська», 2-й поверх). Реєстрація для представників ЗМІ:(044) 277 76 33, 34 email: pressoffice@court.gov.ua
Засідання відбувається за підтримки українсько-канадського Проекту "Підтримка судової реформи".