Рада Суддів
України

uaUA enEN

24.09.2018, 11:00

Засідання Робочих груп з питань оновлення положень Кодексу суддівської етики та правил поведінки працівника суду

Засідання Робочих груп з питань оновлення положень Кодексу суддівської етики, підготовки коментаря до Кодексу суддівської етики та оновлення правил поведінки працівника суду відбудеться 24 вересня 2018 року.

Нагадаємо, 15 червня 2018 року під час виїзного засідання у місті Львові, Рада суддів України створила робочі групи для оновлення положень Кодексу суддівської етики та підготовки коментаря до Кодексу суддівської етики, а також для оновлення Правил поведінки працівника апарату суду, затверджених рішенням №33 Ради суддів України від 6 лютого 2009 року.

"Зміни до Кодексу та Правил є вкрай необхідними з огляду на те, що змінилось багато законодавчих актів, відбувається судова реформа, сформовано Верховний Суд, змінились повноваження Конституційного Суду України, прийнято нові процесуальні кодекси. Врешті-решт, цей документ покликаний допомогти суддям у формуванні високих стандартів поведінки, що сприятиме підвищенню рівня довіри громадян до судової влади. Правила поведінки працівників апарату судів взагалі не оновлювались ще з 2009 року," - вважає голова Комітету з питань дотримання етичних норм, запобігання корупції і врегулювання конфлікту інтересів, Єгор Краснов.