13.11.2015, 15:36
Сьогодні XIII з'їзд суддів обрав двох членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Ними стали суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ Тетяна Шиловата суддя Вищого адміністративного суду України Володимир Бутенко. За них відповідно віддали свої голоси 231 та 219 делегатів.
Два інших кандидати - Наталя Поліщук з Апеляційного суду міста Києва та Леонід Глос з Верховного Суду набрали по195 і 37 голосів.
Сергій Козьяков подякував з'їзду за те, що вони дообрали членів до складу Комісії та попросив голів ВАСУ та ВССУ вже сьогодні оформити відрядження Володимира Бутенка та Тетяни Шилової до ВККСУ."О 9-тій ранку в понеділок ми чекаємо вас на роботі", - сказав Голова ВККС.
Прес-центр судової влади