06.12.2016, 08:45
Шановні, дорогі військовослужбовці України!
Від імені Ради суддів України та від себе особисто щиро вітаю Вас з професійним святом Днем Збройних Сил України.
Сьогодні ми всі складаємо Вам глибоку пошану і вдячність за щоденний та безмежний подвиг, який Ви творите, захищаючи нашу державу на Сході України та спокій громадян на мирних територіях.
За ці роки, не дивлячись на всі труднощі і виклики, що стояли перед українським військом, Ви зуміли не тільки зберегти високий професіоналізм, боєготовність та армійські традиції, які гартувалися у запеклій боротьбі за вільну Україну, але й загартувати свій дух та довести всьому світу, що є надзвичайно боєздатною та патріотичною армією, яка готова покласти душу й тіло за нашу свободу.
Здоров’я Вам, віри незламної та сили могутньої. Бережіть себе й Україну.
З повагою
Голова Ради суддів України Валентина Сімоненко