06.04.2018, 10:26
Шановні колеги, друзі! Дорогі українці, українські судді!
Від мене особисто та від Ради суддів України прийміть найщиріші вітання з нагоди світлого свята Воскресіння Христового!
Щиро бажаємо Вам, щоб у Ваших родинах панували здоров'я, достаток, душевний спокій, віра в добро та надія на світле майбутнє, щоб помисли Ваші були світлими, а серця відкриті навстіж любові до ближнього.
У переддень свята ми вдячні усім, хто надіслав вітання на адресу Ради суддів України. Вони пронизані теплом і вірою в торжество справедливості й законності, в них щирі слова підтримки та бажання подолати всі негаразди - і це надихає.
Бережіть себе і тих, хто поряд з Вами.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
З повагою
Голова Ради суддів України Олег Ткачук