08.09.2016, 05:37
Шановний Вікторе Панасовичу!
Рада суддів України щиро вітає Вас з ювілейним 65-м Днем народження. Радість цієї події для Ваших рідних і близьких переплітається з легким смутком для суддівської спільноти Хмельниччини, бо саме зараз, у розквіті творчих сил та енергії, Ви завершуєте, у відповідності до законодавства, свою суддівську кар'єру.
Ви віддали служінню закону більше 30-и років. Починаючи з народного судді Хмельницького міського суду, згодом, працюючи 23 роки на посаді голови апеляційного суду, а останніх п'ять - головою суду, Ви внесли значний вклад у розвиток судової установи, зробили суд взірцевим у частині здійснення судочинства, організаційної роботи, матеріально-технічного забезпечення, створили належні умови для роботи колективу і доступу громадян до правосуддя.
Ви, як високопрофесійний юрист, вмілий керівник та організатор, уважна і справедлива людина, щедро ділилися своїми знаннями і досвідом з молодими суддями, даючи їм віру у безумовність встановлення верховенства права у нашій державі. І саме ця віра не дозволить Вам залишити правничий фах і насолоджуватися життям у відставці. Це не для Вас, шановний Вікторе Панасовичу!
Тож нехай подальші Ваші роки будуть щасливими, багатими на добро, здоров'я, любов рідних і близьких, повагу колег і шану людей та нові звершення в ім'я закону і справедливості.
З повагою,
Голова Ради суддів України Валентина Сімоненко